Ile zarabiają wykładowcy na uczelniach?
Witam
Ile zarabiają wykładowcy na uczelniach? Ile zarabia wykładowca na PWSZ miesięcznie? Jakiego rzędu to są pieniądze? Czy uczelnia daje inne świadczenia i benefity takim pracownikom że ciągle jest pełno chętnych na pracę na uczelni?

Na pewno trochę wiecej niż nauczyciele Duży uśmiech masz tu wątek taki sam: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Ile-zarabia-si...-uczelni-t

Ich zarobki zależą od stopnia naukowego.
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj

Najwiecej zarabia profesor ktory ma juz ze 50-60 lat w innych przypadkach sa to same i niewiele wiecej od nauczyciela.

Czy na studiach wykładowcy robią kolokwia z wykładów?
Czy na studiach wykładowca może zrobić kolokwium z wykładu? Czy jeśli są laborki to takie kolokwium z wykładów też może byc zrobione?
żółw94 2 7,119 21-10-2012, 12:44
Ostatni post: reckefeller