• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Informatyka jako drugi kierunek?
#1
Jestem aktualnie studentem II roku fizjoterapii ale chciałbym od przyszłego roku też wziąć informatykę zaocznie. Czy poziom jest wysoki? Dla osoby po klasie mat-ang gdzie informatyki w liceum nie było prawie nic będzie ciężko?

Czy mam szansę zdać? A no i ile kosztuje semestr na niestacjonarnych.

Czy jest w ogóle sens? jak uważacie?

#2
Sens zawsze jest. Zawsze to przecież drugi kierunek w zapasie. Czy ciężko, czy nie - wszystko zależy od tego, jakie jest Twoje nastawienie do przedmiotu.

#3
Poziom jest OK, ale powinieneś sobie poradzić bez problemów, jeśli tylko chcesz Uśmiech

#4
Studiować informatykę jako drugi kierunek to tylko dla papierka. Pomyśl sobie, czy nie lepiej skupić się na jednym kierunku i skończyć go dobrze, wynieść z niego więcej wiedzy? Skończenie dwóch kierunków "jako tako" to moim zdaniem marnowanie czasu...
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą: http://urbanski-drzwi.pl/. Najlepszej jakości wyroby stolarskie: drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam!

W jakim języku się programuje na kierunku Informatyka na PWSZ?
Witam. Pytanie takie jak w temacie, jakie języki programowania są wykładane na informatyce na PWSZ w Tarnowie? Jakich języków student jest w stanie nauczyć się studiując ten kierunek? Proszę studentów o wypowiedź.
maciej2019 11 4,434 26-02-2016, 21:23
Ostatni post: miniek15m