• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jak dowiedzieć się, kto podglądał mnie na Facebooku?
#1
Pytanie w stylu: "Kto podglądał mnie na Facebooku" od dawna wiele osób nurtuje. Czy zatem istnieje jakieś narzędzie, które faktycznie jest w stanie sprawdzić, kto kogo podglądał na Facebooku? Czy te wszelkie reklamy jak Fb podglądacz i inne podobne to jedne wielkie fejki? Czy wie ktoś z Was więcej pod tym względem? Czy faktycznie jest możliwe dowiedzenie się tego, kto podglądał nasz profil na słynnym Facebooku?

A może trwają jakieś prace, które mają właśnie na celu wdrożenie takiej zmiany, aby widzieć, kto oglądał nasz profil we wspomnianym portalu społecznościowym?
 
Reply
#2
Nie ma takiej opcji. Nie da się podejrzeć, kto oglądał nas na facebooku. Wszystkie tego typu programy bazują na tym z kim się komunikowaliśmy i przedstawiają listę z kim najczęściej rozmawialiśmy(rozmowa wiąże się z wejściem na profil itp.)
 
Reply
#3
Nie jest możliwe aby dowiedzieć się, kto odwiedza nasz profil na Facebooku. Wszelkie zewnętrzne aplikacje do tego przeznaczone mogą wyświetlić nam jedynie naszych znajomych z którymi utrzymujemy najczęstszy kontakt, którzy wysyłają nam najwięcej komentarzy i lajków.

Mechanizm Facebooka nie umożliwia śledzenia tych osób, które odwiedzały nasz profil, i bardzo dobrze. Jest to bardzo zbędny dodatek. Jeśli sam kod Facebooka nie jest zaimplementowany w taki sposób, aby śledzić odwiedzające nasz profil osoby, to nie da się tego sprawdzić żadnymi aplikacjami, które jak wiadomo, nie mogą ingerować aż tak w system Facebooka.

Zatem wszelkie strony, profile i aplikacje o nazwie typu: "Haker znalazł sposób, jak sprawdzić, kto podglądał twój profil na Facebooku" to są jedne wielkie ściemy, które nie dość, że próbują wyłudzać od nas informacje i dane, to mogą w naszym imieniu publikować posty na naszej tablicy.

Cubaza napisał(a):rozmowa wiąże się z wejściem na profil itp.
Teraz już można wysłać wiadomość z poziomu czatu wpisując tylko imię bądź nazwisko adresata, bez konieczności wchodzenia na jego profil Uśmiech
 
Reply
#4
W momencie wchodzenia na czat(byle jakim sposobem), wysyłany jest request do serwera z pobraniem danych o użytkowniku. A to jest liczone na równi z wejściem na kogoś profil.

Tak jest to przynajmniej zrobione w facebookowym api dla developerów Oczko I fajnie wygląda podbijanie statystyk jakiś funpage właśnie przez pisanie po zdaniu na czacie.
 
Reply
#5
Aż tak głęboko w kod się nie zagłębiałem Uśmiech Rozwiń tą myśl, statystyk w API dla danej strony poprzez pisanie na czacie?
 
Reply
#6
Można podbijać statystyki danego funpage właśnie przez pisanie zdania, zamykanie okna, otwieranie, pisanie, zamykanie. Wtedy podbija się "oglądalność" danego funpage, a facebook sobie to potem, w jakieś sobie tylko znane sposoby, przelicza na rating strony. Im więcej wejść tym wyżej jest pozycjonowana, tym więcej jest wyświetlanych aktywności na ścianie itp.

Jednak jest też druga strona medalu. Jeśli będzie tego za dużo w określonym odstępie czasu, wtedy może to odnieść odwrotny skutek.
 
Reply
#7
O proszę, tego nie wiedziałem. Zatem wystarczy na danej stronie po prostu klikać okienko wiadomości, zamknąć je i to już generuje jakieś statystyki dla Facebooka, który na ich podstawie klasyfikuje chociażby strony w ich wewnętrznej wyszukiwarce?
 
Reply
#8
Dokładnie.wiadomo, że to ma mniejszy priorytet nic inne rzeczy, ale to też generuje jaja tam dane.
 
Reply
#9
Nie da się tego sprawdzić i miejmy nadzieję, że Facebook nigdy nie wprowadzi opcji (płatnej bądź darmowej) żeby sprawdzić czy faktycznie ktoś nasz profil oglądał. Gimbusy by tej opcji stanowczo nadużywały tak jak to miało miejsce na nk, która po prostu się zepsuła.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#10
A mi by się taka opcja przydała i chętnie bym z niej korzystał. Ale pewnie jeśli zostałoby to wprowadzone to trzeba by płacić za taką funkcjonalność.
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą: http://urbanski-drzwi.pl/. Najlepszej jakości wyroby stolarskie: drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam!
 
Reply
#11
(26-03-2014, 19:12 )lewka napisał(a): A mi by się taka opcja przydała i chętnie bym z niej korzystał. Ale pewnie jeśli zostałoby to wprowadzone to trzeba by płacić za taką funkcjonalność.

Swego czasu wiele użytkowników portalu NK.pl z niego zrezygnowała, gdy wprowadzili właśnie opcję widoczności osób, które podglądały nasz profil. Jeśli na Facebooku z drugiej strony by wprowadzili tzw. Gości, którzy odwiedzili nasz profil, budziłoby to wiele kontrowersji. Miejmy nadzieję, że zostanie tak jak jest Uśmiech
 
Reply
#12
Bardzo dobrze, że Facebook nie umożliwia sprawdzenia tego, kto podglądał nasz profil na Facebooku. Gdyby taka funkcjonalność była dostępna i ustawiona, ale tylko w jednym kierunku, tzn. że ktoś nie widzi, że my go podglądamy, ale my widzimy, kto nas podglądał - byłoby czymś kiepskim, co zostało wprowadzone.

lewka napisał(a):Ale pewnie jeśli zostałoby to wprowadzone to trzeba by płacić za taką funkcjonalność.
Myślę, że raczej nie. Facebook z założenia jest i ma być darmowy, zatem płacić za taką opcję byłoby moim zdaniem bez sensu.
 
Reply
#13
Istnieje wiele aplikacji do sprawdzania kto wchodził na nasz profil na fejsie. Jednak faktycznie nie wszystkie działają lub nie spełniają naszych oczekiwań.
 
Reply
#14
Zgadzam się z przedmówcami, istnieje niewiele działających aplikacji, które umożliwiają sprawdzenie kto przegląda nasz profil na Facebooku a tak naprawdę to nie ma żadnej i wszystkie te aplikacje, które rzekomo mają pokazać nam osoby podglądające nasz profil są oszustwem. Zatem nie warto się na to nabierać Uśmiech
 
Reply
#15
(30-05-2015, 0:45 )Kasiuniunia napisał(a): Istnieje wiele aplikacji do sprawdzania kto wchodził na nasz profil na fejsie. Jednak faktycznie nie wszystkie działają lub nie spełniają naszych oczekiwań.

Nie ma takiej aplikacji, która pozwoliłaby sprawdzić, kto odwiedzał nasz profil na Facebooku, ani kto usunął nas ze znajomych, kto ile razy i najczęściej odwiedzał nasz profil i tym podobne.

Wszystkie aplikacje, które rzekomo mają to robić, bazują tylko na losowości, tzn. losują spośród naszych znajomych losowe osoby i na tej podstawie przedstawiają nam rzekomy ranking osób, które najczęściej odwiedzały nasz profil. Zatem nie warto w to wierzyć a "lubiąc" taką aplikację tylko narażamy się na wyłudzenie naszych danych osobowych i innych informacji.
 
Reply
#16
Hej ;p. Koleżanka poleciła mi tą stronke do sprawdzania kto wchodzi na nasz profil. Link:http://bc.vc/mdUyjtr (link musiałam skrocic gdyz nie chce reklamowac innych stron)
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak zadzwonić na koszt odbiorcy?
Witam Mam dość ciekawe pytanie, czy polscy operatorzy komórkowi: Play, T-mobile, Plus i Orange umożliwiają zadzwonienie na koszt odbiorcy? Pamiętam, że dawno dawno temu w telefonii stacjonarnej była taka właśnie możliwość. Czy jest to jednak możliwe w telefonii komórkowej, skoro wszystko odbywa się automatycznie? Pamiętam, że dawniej w roamingu też coś takiego było, że dzwoniąc z zagranicy np. do Polski, płacił zarówno dzwoniący jak i osoba, do której dzwoniono. Jak to wygląda w dzisiejszych czasach?
kaski 7 7,963 05-03-2016, 10:34
Ostatni post: devilhBrowsing: 1 gości