20-10-2014, 12:23
Jak i gdzie przepisać się z pływania na ogólny WF?
Byłem w budynku C, posłali mnie do G i tam w recepcji nie wiedzieli gdzie coś takiego może być ale możliwe, że w A ale nie wie gdzie dokładnie więc pytam was.
Gdzie mam iść jeśli chcę z pływania przepisać (o ile będą miejsca_) się na zwykły wf. Jestem z informatyki (dlatego pomyślałem, że do naszego sekretariatu).
20-10-2014, 21:30
Jak i gdzie przepisać się z pływania na ogólny WF?
Żeby przepisać się na inny WF, musisz znaleźć osobę, która przejdzie na Twoje miejsce na pływanie z tego zwykłego WFu. Musisz iść do kierownika, do budynku G (duże szklane drzwi).
30-09-2015, 14:29
Jak i gdzie przepisać się z pływania na ogólny WF?
Podbijam temat czy dalej sprawa wygląda tak, że trzeba kogoś szukać na swoje miejsce, żeby przepisać się na inny WF?
30-09-2015, 14:44
Jak i gdzie przepisać się z pływania na ogólny WF?
Pewnie jak będą miejsca to przepiszą bez większych problemów, ale jak nie będzie już miejsc na to na co chcecie się przepisać to będziecie musieli znaleźć kogoś kto sie zamieni...Ale z tego co wiem nie ma już miejsca na ogólnym, bo w 2 rekrutacji ludzie już nie mogli się tam zapisywać...

Warunek
Czy jeśli nie zostanę zakwalifikowany do egzaminu z powodu braku obecności na zajęciach. To czy nadal mogę wystepować o warunek?
pekuses 0 183 16-11-2016 12:50
Ostatni post: pekuses
  Punkty ECTS
W sylabusie/planie studiów dostępnych na stronie uczelni. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
pekuses 1 249 13-11-2016 22:05
Ostatni post: Pattttti
  Legitymacja i indeks na studiach niestacjonarnych.
I jak odebraliście już? Ja miałam problemy bo podobno do 30 października mogli wydawać i dalej nie mam
Raid 2 335 02-11-2016 21:55
Ostatni post: MoniaL
  Zajecia na basenie
Stresują mnie zajęcia wf na basenie . Chce dołączyć do grupy dla poczatkujacych . Będzie taka możliwość ? Wogole czy ktoś mógłby mi opisać jak wyglądają te zajęcia bo jestem zestresowana strasznie przez to . Jak wyglądają te pierwsze zajęcia ?
newbies 0 426 01-10-2016 20:55
Ostatni post: newbies
  Badania lekarskie
Do kiedy można składać na uczelni badania lekarskie ? I gdzie je trzeba złożyć ?
roots 1 549 30-09-2016 10:41
Ostatni post: emilia