• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jak i gdzie przepisać się z pływania na ogólny WF?
#1
Byłem w budynku C, posłali mnie do G i tam w recepcji nie wiedzieli gdzie coś takiego może być ale możliwe, że w A ale nie wie gdzie dokładnie więc pytam was.
Gdzie mam iść jeśli chcę z pływania przepisać (o ile będą miejsca_) się na zwykły wf. Jestem z informatyki (dlatego pomyślałem, że do naszego sekretariatu).
 
Reply
#2
Żeby przepisać się na inny WF, musisz znaleźć osobę, która przejdzie na Twoje miejsce na pływanie z tego zwykłego WFu. Musisz iść do kierownika, do budynku G (duże szklane drzwi).
 
Reply
#3
Podbijam temat Uśmiech czy dalej sprawa wygląda tak, że trzeba kogoś szukać na swoje miejsce, żeby przepisać się na inny WF? Uśmiech
 
Reply
#4
Pewnie jak będą miejsca to przepiszą bez większych problemów, ale jak nie będzie już miejsc na to na co chcecie się przepisać to będziecie musieli znaleźć kogoś kto sie zamieni...Ale z tego co wiem nie ma już miejsca na ogólnym, bo w 2 rekrutacji ludzie już nie mogli się tam zapisywać...
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie na uczelni można spędzać wolny czas?
Chodzi mi o taki czas, podczas którego czeka się np ponad godzinę na następne zajęcia. Jakaś świetlica, czytelnia itp i gdzie to się znajduje? :)
agniess96 3 1,677 30-09-2015, 14:57
Ostatni post: Rahl156Browsing: 1 gości