Jak wygląda ostatni rok na studiach?
Jak wygląda w praktyce ostatni rok studiów? Jaką ma formę, jak się go studiuje i ile jest zajęć tygodniowo? Ktoś mógłby to opisać jak to wygląda na uczelniach? Bo chyba są tutaj absolwenci... ?

Na ostatnim semestrze gdy czeka się tylko na obronę pracy dyplomowej praktycznie nie ma zajęć. Na uczelni jest się góra 1-2 dni w tygodniu, większość osób w tym czasie już pracuje o ile udało im się coś znaleźć. Inne pewnie leniuchują Uśmiech
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj

Po jakich studiach jest dobrze płatna praca?
Cześć Mam pytanie po jakich studiach jest teraz dobrze płatna praca? Jakie studia muszę skończyć aby znaleźć dobrze płatną pracę? Jakie studia muszę skończyć aby w ogóle znaleźć pracę gdzie dobrze zarobię?? Co polecacie studiować aby dobrze zarobić?
szegid 10 9,014 19-03-2018, 8:31
Ostatni post: janko22