Witaj! Logowanie Rejestracja

kursnapilota.pl - kurs na drona
Po jakich studiach jest dobrze płatna praca?
#1
Cześć
Mam pytanie po jakich studiach jest teraz dobrze płatna praca? Jakie studia muszę skończyć aby znaleźć dobrze płatną pracę? Jakie studia muszę skończyć aby w ogóle znaleźć pracę gdzie dobrze zarobię??
Co polecacie studiować aby dobrze zarobić?
 
Reply
#2
Zobacz na wątek niżej: Jakie studia gwarantują dobrą pracę?. Prawda jest taka, że jedynie po studiach technicznych jest dobrze płatna praca. Absolwenci studiów inżynierskich tuż po ukończeniu studiów zarabiają nawet i 4 tysiące złotych brutto.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#3
Dobrze, ale nie wciskajcie ludziom informacji, że wystarczy pójść sobie na najbardziej elitarny kierunek gwarantujący dziś pracę, jakim jest informatyka i już praca sama nas znajdzie. Bez własnego wkładu w dalsze rozwijanie się i dokształcanie na próżno jest nam szukać pracy. Same studia i ich skończenie nawet na najlepszej uczelni nie zagwarantuje nam pracy po skończeniu tychże studiów.
 
Reply
#4
Po każdym kierunku studiów można znaleźć dobrze płatną pracę. Prawdą jest, że są prace, które nie wymagają skończenia określonych kierunków studiów i dobrze takim absolwentom się wiedzie, o ile oczywiście wcześniej znajdą taką pracę. Liczy się wiedza i doświadczenie a nie wykształcenie tak naprawdę.

Dobrze płatna praca czyli to taka, w której dostaje się 3 tysiące netto miesięcznie - tyle wg mnie wynosi minimalny próg dobrze płatnej pracy.
 
Reply
#5
Dobrze płatną pracę można dostać i po technikum. Zależy ile pracy i serca wkłada się w to, co się robi. Trzeba się wybić a nie być tylko kolejnym przeciętniakiem.
 
Reply
#6
No i z tym się zgodzę. Po technikum też można znaleźć fajną pracę, aczkolwiek trzeba się na prawdę wybić.
Zapraszam na profesjonalny kurs, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
#7
Całkiem dobre dochody przynosi tzw coaching. Ostatnio na wykopie było ciekawe znalezisko o tym, że gość porzucił programowanie na rzecz prowadzenia szkoleń, coachingu. Zarobił w 2016 roku niecałe 200k zł na tym.
 
Reply
#8
Też o tym słyszałem.
W Polsce jednym z bardziej znanych trenerów - bo chyba to jest lepsze słowo niż coaching jest Mateusz Grzesiak czy Piotr Tymochowicz. Nawet Tusk miał swojego trenera jakim był Igor Ostachowicz. Zarobki w tej branży rzeczywiście są duże. Nie każdy ma do tego predyspozycje, ale nie warto na starcie skreślać swojej osoby - bo teoretycznie wszystkiego można się nauczyć. Widziałem, że w Szkole Trenerów Ster (z Krakowa) mają program na 2017 rok.
 
Reply
#9
Witajcie,
Łatwiej chyba wymienić po jakich kierunkach NIE ma dobrze płatnej pracy. Ale i tu są wyjątki, Nawet po socjologii niektórzy zostają dyrektorami i to, bynajmniej, nie dyrektorami szkoły. Socjologia, wychowanie przedszkolne, politologia, fizyka teoretyczna, ...
 
Reply
#10
Z drugiej strony, czy aby zdobyć dobrze płatną pracę trzeba koniecznie skończyć studia??
 
Reply
#11
(17-03-2018, 10:23 )gimber napisał(a): Z drugiej strony,  czy aby zdobyć dobrze płatną pracę trzeba koniecznie skończyć studia??

Nie jest to warunek konieczny.
Na dobre zarobki mogą liczyć technicy różnych zawodów.
- technicy weterynarii - przykładowy kierunek.
- technicy budownictwa;
- technicy mechatroniki.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile kosztują książki, notatki, ksero na studiach na 1 roku?
Ile trzeba zapłacić na pierwszym roku np ekonomii na począku na wszystkie materiały do nauki typu książki i czy książki są potrzebne czy biblioteka ma takowe do np kserowania???
nikolas 4 6,390 25-02-2016, 11:39
Ostatni post: aktep130Browsing: 1 gości