• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Jak wygląda pierwszy dzień w nowej pracy?
#1
Jako Wy doświadczeni pracownicy już pracujący, może napiszecie jak wygląda przeciętny pierwszy dzień w pracy? Jak wyglądał Wasz pierwszy dzień w pracy zawodowej? Stresowaliście się, denerwowaliście?
Napiszcie coś więcej jak taki dzień wygląda w praktyce.

#2
Na pewno jest to stres i wyjątkowe przeżycie w każdej nowej pracy, niezależnie czy jest to pierwsza nasza praca, czy już kolejna.

Dla osoby rozpoczynającej swoją karierę zawodową jest to zdecydowanie duży stres. Jak w praktyce wygląda pierwszy dzień w nowej pracy? Zazwyczaj jest to dzień tzw. zapoznawczy. Przychodzisz, zapoznajesz się z wszystkimi Twoimi współpracownikami, poznajesz pierwsze narzędzia z którymi będziesz pracował, projekty i przyszłe zadania na najbliższe dni. Dodatkowo odbywasz też mnóstwo innych szkoleń BHP, wprowadzających itd.

#3
Przede wszystkim jest to ogromny stres, ale zazwyczaj w każdej firmie są szkolenia nowych pracowników, więc łatwiej się ogarnąć.
Zapraszam na profesjonalny kurs baristyczny w Krakowie, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.

#4
Jak długo jeszcze będziesz odgrzewać tematy? Ja rozumiem, że nowy user i tak dalej, ale w wielu tematach już zostało wszystko powiedziane.

Jak student może zarobić pieniądze?
Jestem studentem i poszukuję pracy. Wiecie może, jak student może zarobić pieniądze w wakacje jak i w czasie roku akademickiego? Czy macie jakieś ogłoszenia o pracy dla studentów? Jak najlepiej i najwięcej student może zarobić, jakiej pracy dla studentów na wakacje jest najwięcej?
dzielnicowy 46 17,210 12-07-2018, 20:01
Ostatni post: Cubaza