• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Jak wygląda praca w call center?
#1
Zainteresowałem się ostatnio pracą w call center, w jednej z firm w Tarnowie. Praca ta wydaje mi się być pracą lekką, czy mam rację? Czy znacie kogoś kto pracuje albo pracował w call center? Jak ta praca wygląda, na czym polega, czy faktycznie jest tak trudno? Za wszystkie informacje z góry dziękuję.
 
Reply
#2
Praca w call center polega zazwyczaj na wykonywaniu telefonów do klientów, i w zależności od firmy płacone masz albo za ilość albo za jakość ( generalnie tutaj chodzi o ilość sprzedaży, umówionych spotkań itp. )
Praca raczej lekka i dobra ale dla np. studenta z Tarnowa , który chce sobie dorobić
 
Reply
#3
Osobiście nie chciałbym pracować w takim miejscu, bo moim zdaniem jest to za duża odpowiedzialność. Nie ma co się oszukiwać.
Zapraszam na profesjonalny kurs baristyczny w Krakowie, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
#4
Za duża odpowiedzialność. Odpowiedzialność za co? Za co jesteś odpowiedzialny w call center?
 
Reply
#5
Odpowiedzialność poniekąd za ludzi. Wciskasz im jakiś kit, a później masz wyrzuty, że ich w to wkręciłeś. Tak to widzę.
Zapraszam na profesjonalny kurs baristyczny w Krakowie, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
#6
Zależy w jakim call center pracujesz. W Tivronie w Krakowie obsługujemy klienta w różnych językach obcych, można fajnie zarobić, ale pracować sporo także Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak student może zarobić pieniądze?
Jestem studentem i poszukuję pracy. Wiecie może, jak student może zarobić pieniądze w wakacje jak i w czasie roku akademickiego? Czy macie jakieś ogłoszenia o pracy dla studentów? Jak najlepiej i najwięcej student może zarobić, jakiej pracy dla studentów na wakacje jest najwięcej?
dzielnicowy 46 17,038 12-07-2018, 20:01
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości