• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Joanna Dmitruk, Dmitruk Joannna
Jak zapłacić opłatę rekrutacyjną?
#1
"Opłatę za postępowanie rekrutacyjne w wysokości ustalonej zarządzeniem Rektora wpłaca się przelewem na rachunek bankowy wygenerowany indywidualnie dla Kandydata przez System ERK. Opłatę dokonujemy przelewem wykorzystując formularze, które należy wydrukować z Systemu ERK. W przypadku przelewów internetowych prosimy o dokładne sprawdzenie numeru konta na jakie należy wnieść opłatę, a w tytule przelewu wpisać indywidualny kod kandydata nadawany przez System. W sytuacjach awaryjnych opłatę można wpłacić bezpośrednio w Kasie Uczelni (A015), która jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 14.00. Uwaga - w przypadku wnoszenia tzw. opłaty rekrutacyjnej w Kasie, należy posiadać ze sobą formularze przelewu wydrukowane z Systemu ERK."

Jakie formularze oO ? Zarejestrowałem się wybrałem kierunek i nie mogę znaleźć żadnych formularzy ... Do czego one są wgle potrzebne ?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy opłata rekrutacyjna na studia jest zwracana?
Hej Czy opłata rekrutacyjna podczas rejestracji na studia jest zwracana? W jakich przypadkach jest zwracana opłata rekrutacyjna? Pozdrawiam!
eburek2 7 9,138 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: Cubaza



Browsing: 1 gości