Jak zostać strażnikiem leśnym?
Cześć
Wie ktoś z Was jakie wymagania trzeba spełnić i co skończyć aby zostać strażnikiem leśnym? Mam na myśli tutaj nasze okolice w których terenów leśnych nie brakuje... będę wdzięczny jak ktoś mi to wszystko opisze, jak zostaje się strażnikiem leśnym.

Jeśli chcesz zostać strażnikiem leśnym, musisz:
- mieć skończone 21 lat
- być obywatelem polskim
- posiadać pełnię praw cywilnych i obywatelskich
- posiadać odpowiednie kwalifikacje zawodowe (wykształcenie min. średnie leśne, przeszkolenie i brak przeciw wskazań do pracy z bronią)
- mieć nienaganną opinię
- być zatrudnionym w pełnym wymiarze godzin
- mieć dobre zdrowie
- nie być karany!

Dziękuje za wymagania. Ale żeby rozpocząć pracę strażnika leśnego muszę się gdzie zgłosić? Czy jeżeli takim strażnikiem mam zostać to muszę mieszkać i przeprowadzić się do lasu bądź w jego okolice? Każdy strażnik ma jakiś swój las do patrolowania?

Jak zostać sekretarką?
Jak zostać sekretarką? Jakie studia bądź szkołę powinnam wybrać, aby zrealizować to marzenie?
nata 3 3,850 27-01-2016, 22:25
Ostatni post: RJKA