licencja pracownika ochrony

27-04-2015, 19:19
Jaka praca po biologii?
Myślę nad biologią jako kierunku studiów. Wiecie, jaka praca jest możliwa po biologii? Gdzie można pracować, jakiego typu zadania wykonywać? Oczywiście wiem, że można zostać chociażby nauczycielem biologii w szkole, ale co oprócz tego, gdyż nie ukrywam, że jest to dość mało ambitna praca.
28-01-2016, 13:04
Jaka praca po biologii?
Po samych studiach to nie wiem, co to może być za praca. Ale może gdzieś w jakimś laboratorium?

Zapraszam na profesjonalny kurs baristyczny w Krakowie, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
14-09-2016, 13:45
Jaka praca po biologii?
Praca laboratoryjne brak_patryk to bardziej po jakiejś technologii, np. technologii żywności, po samej biologii nie jestem pewna ...

Jak student może zarobić pieniądze?
Generalnie pracy dla studentów w wakacje jest mnóstwo. Najczęstszymi ofertami pracy dla studentów są: roznoszenie ulotek, praca jako magazynier, sprzedawca w sklepie czy [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Ile-p%C5%82ac%C4%85-za-zbieranie-bor%C3%B3wek-w-Wojniczu-w-2013-roku-t]zbieranie borówek[/url]. Generalnie jest to tymczasowa, sezonowa praca dorywcza. Takich ogłoszeń najlepiej jest poszukiwać w Internecie.
dzielnicowy 44 11,201 26-12-2016 11:06
Ostatni post: janko22
  Studia zaoczne a praca
Mam pytanie, a mianowicie jak pracodawcy patrzą na osoby po studiach zaocznych? Jakie mają one szanse na znalezienie pracy w stosunku do osób, które były na studiach dziennych? Jeśli taki temat już gdzieś jest to bardzo przepraszam
Rahl156 0 177 12-12-2016 21:10
Ostatni post: Rahl156
  Jakich zawodów brakuje w Polsce?
Najbardziej będą teraz królowały zawody fizyczne - pracownicy fizyczni, osoby generalnie po zawodówkach. Tych zawodów już teraz brakuje w Polsce a w najbliższych latach zjawisko to będzie się tylko nasilało. Jeśli chodzi o wykształcenie wyższe, to pracownicy branży IT. inżynierowie - w ciągu najbliższych kilku lat na pewno będzie na nich zapotrzebowanie - ponoć ciągle ich brakuje. Moim zdaniem także branża medyczna - pracy dla lekarzy, pielęgniarek nie powinno zabraknąć.
przemx 8 5,558 16-11-2016 0:27
Ostatni post: alikrysiak
  Ile zarabia copywriter?
Mam znajomego, który pracuje jako copywriter w agencji reklamowej w Warszawie. Posiada 5 lat doświadczenia i zarabia 4500 zł [b]netto[/b].
e-zarobki 11 5,152 09-11-2016 15:01
Ostatni post: Cubaza
  Jak wygląda praca w call center?
Za duża odpowiedzialność. Odpowiedzialność za co? Za co jesteś odpowiedzialny w call center?
czesiek 5 1,591 14-10-2016 12:14
Ostatni post: croAnka