Jaki tablet dla dziecka - 8 lat?
Macie może jakieś propozycje odpowiednich tabletów dla dziecka 8-letniego? Generalnie to podstawowym priorytetem jest, aby nie był zbyt drogi aby nie było go potem szkoda jak coś się stanie, bo wiadomo jak to dziecko - czasem coś upuści, rozbije, za mocno naciśnie. Oczywiście musi mieć też dość duży ekran aby nie było tych małych literek i było wszystko dobrze widoczne. O Wifi nie wspomnę bo to konieczność.
Ma to być prezent dla niego na urodziny. Doradźcie coś.
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.

A nie lepiej połączyć tablet dla dziecka z tabletem dla rodzica?
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.

A po co? To ma być tablet nie dziecinny, tylko taki prawdziwy, jak normalny z normalnymi funkcjonalnościami.

A czytałeś wszystko co tam napisałam? "Tablet umożliwia korzystanie z niego w normalnym trybie uruchamianym po prostu zamiast specjalnego trybu dla najmłodszych."
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.

Ale sądzisz, że taki tryb ma sens w przypadku dziecka 8 letniego? Ja rozumiem, że producenci teraz wymyślają różne rzeczy, ale nie, żeby coś takiego Uśmiech Wolałbym zakupić normalny tablet dla 8 letniego dzieciaka bez żadnych trybów dziecinnych Język

Dokładnie. Zastanówmy się, czy dziecku na pewno jest potrzebny tablet... W tym wieku raczej można powoli przyzwyczajać go do nowych technologii, ale na tablet czy np. smartfona moim zdaniem to jest zbyt wcześnie.

Jak wgl można dziecku z podstawówki tablet kupować, ludzie ogarnijcie się. Jak się ma osiem lat to się gra w monopoly albo eurobusiness a nie tablet czy tam smartfon... Może jeszcze fajki dla tego dzieciaka weźmiesz? :/

Jaki powerbank kupić?
Przymierzam się do kupna powerbanka na prezent, ale niestety nie znam się za bardzo na tym urządzeniu. Chciałabym kupić powerbanka do ok.100 zł oraz by miał coś ok 10 000 MAH, by dało się nim ze 3 razy naładować telefon. Fajnie też by było jakby nie był za wielki i za ciężki.. ale to już sprawa drugorzędna.. Mogłby ktoś coś polecić z własnego doświadczenia? Z góry dzięki
aktep130 8 11,341 23-11-2016, 17:08