Jakie fotografie na studia?
Hej
Chciałabym się dowiedzieć jeszcze jakie fotografie są wymagane na studia? Tzn. muszę sobie zdjęcie zrobić i chciałabym wiedzieć jakiego formatu (wymiary) wymagają na PWSZ w Tarnowie?
Proszę o odpowiedź.

Wymagane są 4 zdjęcia kolorowe, bez nakrycia głowy, na jasnym tle, podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem. Wymiary fotografii: 35 x 45 mm czyli takie jak do dowodu osobistego.

Właśnie dobrze pytanie Język A po co im aż 4 fotografie? 1 do indeksu przecież.... co z pozostałymi 3?

Indeks, legitymacja, dokumenty studenta i jedna dla świętego spokoju, gdyby któraś się zepsuła.

Ale legitymacja jest elektroniczna a nie papierowa Duży uśmiech (chyba?) więc nie mogą tego jednego zdjęcia zeskanować? Jakie dokumenty studenta?

Twoje podanie, Twoje zaświadczenie od lekarza, decyzje o przyjęciu itp.
Legitymacja jest elektroniczna, ale nikt nie będzie ganiał z jednym zdjęciem pierw żeby je zeskanować do legitymacji, a potem zanosił je do dziekanatu żeby je wkleił do indeksu.

Rozumiem, dzięki za szczegółowe wyjaśnienie Język W sumie jednak trochę tego jest ale inne uczelnie jak zwykle wymagają mniej fotografii xD tylko PWSZ jakieś takie dziwne jest.

10zł za 4 fotografie w 15 minut. To raczej nie jest dużo i nie wiadomo ile czasu trzeba na po poświęcićOczko

Nie chodzi o to bo jakieś tam zdjęcia sprzed 2 lat mam takie jak w dowodzie. A czy muszą to być jakieś aktualne zdjęcia czy te co w dowodzie?

Może być to co w dowodzie. Jeśli bardzo się zmieniłaś od tego w dowodzie to pasowałoby zrobić nowe. Jeśli nie to wystarczą.

Raczej nie ma takiej potrzeby aby wyrabiać nowe zdjęcie - tak mi się wydaje

Pani wszystkie fotografie przyjęła przy zapisie na studia bez żadnych problemów.

Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 49,625 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: Cubaza