Partner technologicznyHekko.pl - tani hosting www

30-05-2013, 19:20
hej
Możecie polecić mi kierunki wartościowe, godne polecenia po administracji? Co obowiązkowo warto studiować, jakie studia podyplomowe będą idealne dla absolwenta administracji? Które studia pomogą zwiększyć moją wartość na rynku pracy jako absolwenta administracji?
Odpowiedz cytując ten post internet explorer new windows 7
26-07-2013, 20:46
Jakie studia podyplomowe po administracji wybrać?
A to zależy gdzie chcesz studiować, na jakiej uczelni te studia podyplomowe odbyć. Możesz np. pójść na kierunek "Administracja i Finanse Publiczne " po których będziesz mieć poszerzoną wiedzę z zakresu administracji.

Po administracji na MWSE w Tarnowie możesz pójść na następujące studia podyplomowe:
- "Rachunkowość i zarządzanie finansami przedsiębiorstw z elementami controllingu"
- "Zarządzanie finansami publicznymi"

A na PWSZ w Tarnowie masz więcej ofert studiów podyplomowych po administracji:
- "Administracja i zarządzanie w oświacie"
- "Administracja i zarządzanie w oświacie - studia doskonalące"
- "Administracja urzędów samorządowych i państwowych z językiem migowym"
- "Administracja urzędów samorządowych i państwowych"
- "Administracja bezpieczeństwa wewnętrznego"
Odpowiedz cytując ten post internet explorer new windows 7
14-09-2013, 22:59
lewus napisał(a):hej

Witaj,

Jeżeli wciąż się wahasz, zapraszam do zapoznania z ofertą studiów podyplomowych na naszej uczelni WSB. Przekonana jestem, że znajdziesz u nas specjalność odpowiednią dla siebie. Jeżeli pojawią się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek
Online Ekspert WSB
Odpowiedz cytując ten post chrome windows 7

Forum tarnowskie - Agora Najświeższe informacje z Tarnowa Wydarzenia, fotogalerie, rozrywka z Tarnowa Muzyczny Tarnów Stacje bazowe telefonii komórkowych w Tarnowie Tarnowcity - tarnowski portal ogłoszeniowy