30-05-2013, 18:20
Jakie studia podyplomowe po administracji wybrać?
Możecie polecić mi kierunki wartościowe, godne polecenia po administracji? Co obowiązkowo warto studiować, jakie studia podyplomowe będą idealne dla absolwenta administracji? Które studia pomogą zwiększyć moją wartość na rynku pracy jako absolwenta administracji?
26-07-2013, 19:46
Jakie studia podyplomowe po administracji wybrać?
A to zależy gdzie chcesz studiować, na jakiej uczelni te studia podyplomowe odbyć. Możesz np. pójść na kierunek "Administracja i Finanse Publiczne " po których będziesz mieć poszerzoną wiedzę z zakresu administracji.

Po administracji na MWSE w Tarnowie możesz pójść na następujące studia podyplomowe:
- "Rachunkowość i zarządzanie finansami przedsiębiorstw z elementami controllingu"
- "Zarządzanie finansami publicznymi"

A na PWSZ w Tarnowie masz więcej ofert studiów podyplomowych po administracji:
- "Administracja i zarządzanie w oświacie"
- "Administracja i zarządzanie w oświacie - studia doskonalące"
- "Administracja urzędów samorządowych i państwowych z językiem migowym"
- "Administracja urzędów samorządowych i państwowych"
- "Administracja bezpieczeństwa wewnętrznego"
14-09-2013, 21:59
lewus napisał(a):hej

Witaj,

Jeżeli wciąż się wahasz, zapraszam do zapoznania z ofertą studiów podyplomowych na naszej uczelni WSB. Przekonana jestem, że znajdziesz u nas specjalność odpowiednią dla siebie. Jeżeli pojawią się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek
23-09-2014, 12:26
Jakie studia podyplomowe po administracji wybrać?
Po Administracji jest cała masa studiów podyplomowych do wyboru. Dużo też zależy od tego w jakim kierunku chcesz się dalej rozwijać i pod tym kątem z reguły wybiera się studia podyplomowe, które są już ściśle ukierunkowane na wybraną specjalność. Najpopularniejsze kierunki które co roku są wybierane jako studia podyplomowe spośród osób, które kończyły administrację to między innymi studia podyplomowe z zakresu: Samorządu Terytorialnego, Wyceny i Gospodarki Nieruchomościami, Służby Zagranicznej i Międzynarodowej.

Wszystko to zależy też od uczelni, gdyż nie na każdej są studia podyplomowe z zakresu administracji. Może łatwiej byłoby, gdybyś napisała, jaki obszar administracji Cię interesuje albo że jakie kierunki podyplomowe rozważasz to my byśmy Ci doradzili, które studia podyplomowe byłyby dla Ciebie korzystniejsze i opłacalne w perspektywie zatrudnienia.

Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Pytanie Administracja Bezpieczeństwa Wewnętrznego - studia II stopnia
Czy będzie, w tym roku utworzona specjalizacja Administracja Bezpieczeństwa Wewnętrznego na studiach drugiego stopnia - magisterskich? Ktoś coś wie na ten temat?
abw123 0 236 20-06-2016 20:31
Ostatni post: abw123
  Podyplomówka - Administracja
Czy ktoś może coś napisać na temat studiów podyplomowych na kierunku Administracja
mati8201 0 167 13-06-2016 14:36
Ostatni post: mati8201
  Prawo Cywilne - temat pracy licencjackiej
20 stron? O_o Mogę wiedzieć u jakiego promotora jesteś? Na administracji prace są zdecydowanie dłuższe niż 20 stron.
PAPAMAD 1 311 13-03-2016 18:45
Ostatni post: Pattttti
  Administracja - czy po skończeniu mogę być radcą prawnym?
Radcą prawym raczej nie zostaniesz po administracji. Ba, nie możesz nim zostać gdyż nie masz możliwości po administracji pójścia na aplikację radcowską, która jest niezbędna aby zostać radcą prawnym. Kolejnym warunkiem są ukończone studia prawnicze. Po administracji [b]nie możesz[/b] być więc radcą prawnym.
remielert 5 3,260 18-12-2015 15:53
Ostatni post: oligarha
  Administracja czy zarządzanie?
Trudne ? Kierunki które kończy teraz każdy i zastanawia się co dalej z życiem nie są trudne [emoji14]