30-05-2013, 19:20
Jakie studia podyplomowe po administracji wybrać?
Możecie polecić mi kierunki wartościowe, godne polecenia po administracji? Co obowiązkowo warto studiować, jakie studia podyplomowe będą idealne dla absolwenta administracji? Które studia pomogą zwiększyć moją wartość na rynku pracy jako absolwenta administracji?
26-07-2013, 20:46
Jakie studia podyplomowe po administracji wybrać?
A to zależy gdzie chcesz studiować, na jakiej uczelni te studia podyplomowe odbyć. Możesz np. pójść na kierunek "Administracja i Finanse Publiczne " po których będziesz mieć poszerzoną wiedzę z zakresu administracji.

Po administracji na MWSE w Tarnowie możesz pójść na następujące studia podyplomowe:
- "Rachunkowość i zarządzanie finansami przedsiębiorstw z elementami controllingu"
- "Zarządzanie finansami publicznymi"

A na PWSZ w Tarnowie masz więcej ofert studiów podyplomowych po administracji:
- "Administracja i zarządzanie w oświacie"
- "Administracja i zarządzanie w oświacie - studia doskonalące"
- "Administracja urzędów samorządowych i państwowych z językiem migowym"
- "Administracja urzędów samorządowych i państwowych"
- "Administracja bezpieczeństwa wewnętrznego"
14-09-2013, 22:59
lewus napisał(a):hej

Witaj,

Jeżeli wciąż się wahasz, zapraszam do zapoznania z ofertą studiów podyplomowych na naszej uczelni WSB. Przekonana jestem, że znajdziesz u nas specjalność odpowiednią dla siebie. Jeżeli pojawią się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek
23-09-2014, 13:26
Jakie studia podyplomowe po administracji wybrać?
Po Administracji jest cała masa studiów podyplomowych do wyboru. Dużo też zależy od tego w jakim kierunku chcesz się dalej rozwijać i pod tym kątem z reguły wybiera się studia podyplomowe, które są już ściśle ukierunkowane na wybraną specjalność. Najpopularniejsze kierunki które co roku są wybierane jako studia podyplomowe spośród osób, które kończyły administrację to między innymi studia podyplomowe z zakresu: Samorządu Terytorialnego, Wyceny i Gospodarki Nieruchomościami, Służby Zagranicznej i Międzynarodowej.

Wszystko to zależy też od uczelni, gdyż nie na każdej są studia podyplomowe z zakresu administracji. Może łatwiej byłoby, gdybyś napisała, jaki obszar administracji Cię interesuje albo że jakie kierunki podyplomowe rozważasz to my byśmy Ci doradzili, które studia podyplomowe byłyby dla Ciebie korzystniejsze i opłacalne w perspektywie zatrudnienia.

Forum tarnowskie - Agora Najświeższe informacje z Tarnowa Wydarzenia, fotogalerie, rozrywka z Tarnowa Stacje bazowe telefonii komórkowych w Tarnowie Tarnowcity - tarnowski portal ogłoszeniowy
Wiadomości z Tarnowa 16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów iTarnow24.pl Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie