szkolenia iso kraków http://pisaniepracnaukowych.pl/pisanie-prac tłumaczenia ustne poznań

10-01-2013, 19:31
Jakie studia techniczne dla dziewczyny?
Jakie studia techniczne dla dziewczyny polecacie? Jak widać po nicku jestem dziewczyną! Chcę iść na studia techniczne - więc jakie? Nie muszą to być studia tylko z oferty PWSZ - rozważam też inne uczelnie ściśle techniczne. Jaki kierunek techniczny będzie zatem dla dziewczyny najbardziej odpowiedni? Chodzi mi o taki, na którym dam sobie radę i nie będę miała kłopotów.
15-02-2013, 17:56
Jakie studia techniczne dla dziewczyny?
To zależy czym się interesujesz, możesz iść np na architekturę bądź budownictwo, zależy też czego oczekujesz od studiów - czy przyszłościowego zawodu, czy miłego kierunku?
12-10-2013, 11:38
Jakie studia techniczne dla dziewczyny?
To wszystko zależy. Ogólnie mamy coraz więcej dziewczyn na politechnikach które studiują nawet i kierunki typowo męskie. Z tego co można zaobserwować, bardzo dużo kobiet jest na "Zarządzaniu i Inżynierii Produkcji" a także na "Transporcie". Mowa tutaj o wydziałach typowo mechanicznych.

Z innych studiów technicznych dla dziewczyny warto moim zdaniem wspomnieć o "Inżynierii materiałowej".
12-10-2013, 12:35
Jakie studia techniczne dla dziewczyny?
Jeżeli chcesz iść na studia techniczne, a nie kierujesz się tym co Cie interesuję, to przypuszczam że chcesz iść na studia techniczne, bo po takich prędzej znajdziesz prace Kieruj się tym co Cie interesuje i wtedy dobierzesz kierunek.
12-10-2013, 14:11
Jakie studia techniczne dla dziewczyny?
I tym sposobem mamy miliony bezrobotnych ekonomistów, pracowników administracji, nauczycieli itp. A potem płacz, że oni przecież mają wyższe wykształcenie więc powinni mieć z urzędu pracę.
12-10-2013, 18:07
Jakie studia techniczne dla dziewczyny?
Ale z drugiej strony studiować kierunek techniczny na siłę a potem pracować też nie jest dobrym rozwiązaniem...
12-10-2013, 18:12
Jakie studia techniczne dla dziewczyny?
Ja wolę się przemęczyć, ale mieć co do garnka włożyć niż studiować to co lubię, ale potem siedzieć na bezrobociu.
12-10-2013, 18:57
Jakie studia techniczne dla dziewczyny?
Ryzyko znudzenia pracą, wypalenia zawodowego w tym przypadku jest większe Ja mimo wszystko jestem zwolennikiem aby wybierać kierunki co do których czujemy chociaż minimalny pociąg i zainteresowanie jego tematyką.
13-10-2013, 22:27
Jakie studia techniczne dla dziewczyny?
Myślę, że dużo ludzi idzie na administracje, ekonomie itd tylko po to żeby mieć jakieś studia, a nie dlatego że ich to interesuje, bo nie chce mi się wierzyć, że z roku na rok jest tylu pasjonatów ekonomii czy innych filologii... Z drugiej strony nie ma przymusu, że trzeba skończyć studia by coś w życiu osiągnąć

Czy w pracy inżynierskiej można cytować?
Zastanawiam się, czy pisząc pracę inżynierską można w niej wprost cytować, czyli wklejać gotowe, skopiowane cytaty z kogoś książki? Oczywiście mam tutaj na myśli legalne cytowanie, czyli gdy podamy źródło skąd taki cytat zapożyczyliśmy. Czy ktoś ma jakieś inne informacje w tym temacie? Znacie szczegóły odnośnie cytowania w pracy inżynierskiej na PWSZ w Tarnowie? Temat nie dotyczy mnie, ale muszę pomóc znajomemu, który pisze pracę inżynierską i nie jest pewien, czy dany cytat może wprost skopiować, czy musi go "przerobić", ale myśl cytatu pozostawić. Chodzi o to, aby [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Czy-PWSZ-w-Tarnowie-korzysta-z-systemu-antyplagiatowego-t]system antyplagiatowy na PWSZ w Tarnowie[/url] nie uznał jego pracy za plagiat. Pomóżcie!
palaus2 2 1,485 04-12-2015 19:11
Ostatni post: palaus2
  Chemia czy Inżynieria materiałowa?
Dostałam się na chemie na PWSZ jednak teraz myślę, że nie była to do końca przemyślana decyzja. Poczytałam trochę, pogadałam z ludźmi i pracy po tym nie ma, tym bardziej, że na PWSZ jest tylko licencjat. I zaczęłam się zastanawiać nad pójściem na inżynierię materiałowa. Jak myślicie, co lepsze z tych dwóch? :D Chemia czy Inżynieria materiałowa? O pracy w Tarnowie nawet za bardzo nie marze ale gdziekolwiek :D i drugie pytanie czy osoba taka jak ja która zawsze była bardziej za biologia niż fizyką, dałaby sobie tu rade? niby to nie politechnika ale jednak te wszystkie rysunki techniczne, mechanika itp, dałoby rade to ogarnąć dla kogoś kto nie jest typowym umysłem ścisłym? matmę lubiłam zawsze ale fizyki nigdy się nie uczyłam :D
kama94 1 1,180 15-08-2015 10:17
Ostatni post: t_wronicki
  Ile kosztuje warunek z fizyki?
Jak już napisano na naszym forum, [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Op%C5%82ata-za-warunek-t]opłata za warunek[/url] wynosi w zależności od tego, ile godzin miały zajęcia, których nie zaliczyłaś. Stawka rozliczania się jest godzinowa, czyli płacisz za każdą godzinę niezaliczonych zajęć.
maja77 1 4,421 17-02-2014 10:11
Ostatni post: admin
  Czy humanista poradzi sobie na politechnice?
Jeżeli tylko ten humanista jest gotowy do regularnej i ostrej nauki na pierwszym roku studiów inżynierskich, gdzie najtrudniejszymi i najcięższymi przedmiotami jest matematyka i fizyka, to potem sobie poradzi. Wszystko zależy od zaangażowania danej osoby i chęci do samodzielnej pracy. Znam osobę po liceum humanistycznym na studiach inżynierskich i zalicza wszystkie semestry, więc da się, jednak trzeba się do tego mocno przyłożyć, głównie jak już wspomniałem - na pierwszym roku.
trupper 1 2,343 05-02-2014 19:32
Ostatni post: admin
  Na jakie studia techniczne warto iść?
Zajrzyj do [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Jaki-kierunek-techniczny-warto-studiowa%C4%87-t]tego[/url] wątku. Masz tam cały wywód na temat kierunków technicznych, na które warto pójść w dzisiejszych czasach.
grojec 3 1,838 02-01-2014 14:17