Jakie studia trzeba skończyć, żeby zostać dentystą?
Ktoś z Was wie, jakie studia trzeba skończyć, aby móc pracować jako dentysta - stomatolog? Czy musi to być medycyna, czy wystarczą jakieś studia w szkole policealnej o kierunku związanym z dentystyką? Trzeba mieć wykształcenie wyższe (czyli ukończone studia) czy wystarczy sam tytuł np. technika?

Czy warto jest kończyć studia MBA
Chciałbym w przyszłym roku uderzyć na studia MBA - ale pojęcia nie wiem gdzie je robić najlepiej. Dużo słyszałEm o różnych uczelniach no i ... mhm ... polecicie coś ? Czy w ogóle warto robić studia MBA ? czy wpływają na jakoś czy też mogą wpłynąć na naszą karierę ? Jakie macie zdanie ? Może znacie kogoś kto zrobił studia typu mba i rzeczywiście mu się to opłacało - bo studia nie są tanie niestety i decyzja jest poważna.
gimber 1 1,951 01-10-2018, 11:15
Ostatni post: janko22