• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Kiedy będą wyniki rekrutacji na studia w 2014 roku?
#1
Czy wie ktoś dokładny termin, kiedy będą wyniki rekrutacji na studia w roku akademickim 2014/2015? Kiedy dowiemy się, czy ktoś się dostał bądź nie na studia dzienne albo zaoczne? Jak zostaniemy o tym poinformowani? Mailowo, elektronicznie, listownie? A może w jakiś inny sposób?
 
Reply
#2
Zgodnie z harmonogramem rekrutacji na rok akademicki 2014/15 wyniki rekrutacji na studia będą przedstawione w dniach od 19 - 25 lipca 2014 roku.
Powiadomienie o wynikach rekrutacji otrzymujemy mailowo oraz takowa informacja będzie widoczna w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów na studia.
 
Reply
#3
Super, wielkie dzięki za rzeczową odpowiedź. Powiedz mi jeszcze, czy podczas pierwszej rekrutacji zawsze wszyscy są przyjmowani na studia tak, że jeśli ktoś nie dostanie się w pierwszej rekrutacji, to w drugiej nie ma szans na dostanie się na studia?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 28,600 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości