Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy kończy się rok akademicki 2013?
#1
Witam
Ktoś mógłby mi powiedzieć, kiedy dokładniej kończy się rok akademicki 2012 - 2013? Chodzi mi o dzień zakończenia nauki na studiach i tym samym koniec roku akademickiego w tym roku.
Jaki to jest dzień dokładnie?
Chodzi o to że jadę do pracy i chcę wiedzieć od kiedy mam wolne.
 
Reply
#2
Co ja będę pisał. Nauczę Cię czytać:
http://pwsz-tarnow.edu.pl/Organizacja-ro...ie--1030-t
 
Reply
#3
Ale dalej nie wiem od kiedy jest wolne. Co z tego że jest napisane kiedy są wakacje jak wiem że w realu jest to o wiele szybciej.
 
Reply
#4
Tak ? To podaj mi jakiś przykład tego z realu bo nie wiem...
Zajęcia kończą się dnia tego i tego. Więc teoretycznie od tego masz wolne(jeśli jesteś zwolniony z każdego egzaminu), potem sesja. Egzaminy odbywają się w sesji i egzaminator może sobie umyślić egzamin ostatniego dnia sesji. Czyli teoretycznie semestr kończy się ostatniego dnia sesji.
Nikt innego terminu Ci nie poda, bo nie wie ile masz egzaminów i jakie i jak ustalicie terminy na nie...
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy złożyć wniosek o nowy dowód osobisty?
Mam pytanie, kiedy powinienem złożyć wniosek o wydanie nowego dowodu osobistego? Przy założeniu, że w lipcu upływa termin jego ważności, to ile dni przed tym terminem muszę złożyć wniosek, aby nie okazało się tak, że nowy dowód będą mi wyrabiali dłużej niż wynosi różnica do tego terminu i okaże się, że mój obecny dowód osobisty straci ważność a nowy dokument nie będzie jeszcze wydany. Jaki jest maksymalny czas, tzn. kiedy najwcześniej mogę złożyć taki wniosek - to też mnie interesuje.
broda99 8 27,504 03-04-2015, 17:43
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości