Kiedy na PWSZ zaczynają się zajęcia po sesji zimowej?
Studenci wracają na uczelnię czternastego, czy dopiero dwudziestego czwartego lutego?

Przecież w organizacji roku jest wszystko napisane. Semestr letni rozpoczyna się 24 i wtedy wracacie na uczelnie.

Wydawało mi się, że w zeszłym roku studenci wracali tuż po podstawowej sesji i w czasie poprawkowej nie mieli wolnego, dlatego pytam.

bo w zeszłym roku było inaczej, od razu po sesji były zajęcia, nie było "ferii" - czyli sesji poprawkowej, w której maja wolne osoby, które zdały wszystko w pierwszym terminie... teraz tak jest, tydzień przerwy lub (zależy dla kogo) tydzień sesji poprawkowej.

Rozumiem, dziękuję Oczko

Zajecia na basenie
Stresują mnie zajęcia wf na basenie . Chce dołączyć do grupy dla poczatkujacych . Będzie taka możliwość ? Wogole czy ktoś mógłby mi opisać jak wyglądają te zajęcia bo jestem zestresowana strasznie przez to . Jak wyglądają te pierwsze zajęcia ?
newbies 0 2,928 01-10-2016, 20:55
Ostatni post: newbies