Kiedy są wypłaty stypendiów na pierwszym roku?
Witam

Czy na pierwszym roku w ogóle można dostać jakieś stypendium? Jak tak to kiedy są one wypłacane? Czy już w październiku czy może dopiero na drugim semestrze? Jak duża jest to kwota?

Pozdrawiam i sorry za głupie pytania ale zaczynam od października tutaj studia z nic nie wiem Język

Wyszukiwarka działa. Pisałem już w jakimś temacie odpowiedź.
Można dostać socjalne mieszkaniowe i na wyżywienie. Nie można dostać sportowego oraz naukowego.
Pierwsze stypendium jest wypłacane w listopadzie wraz z wyrównaniem za październik.

(29-04-2012, 11:45 )krowiak_321 napisał(a): A jaki jest próg do stypendium socjalnego? ile trzeba mieć średnią żeby otrzymać stypendium naukowe? ile takie stypendium wynosi?

Strona PWSZ Tarnów. Tam wszystko jest w rozporządzeniach i trzeba to studiować w miarę na bieżąco. Bo progi się zmieniają.

Cytat:na pierwszym roku możesz dostać jedynie stypendium socjalne na 2 roku naukowe po weryfikacji twoich osiągnięc za rok pierwszy tzn.stypendium rektora dla najlepszych studentów na trzecim to samo
Nie tylko. Jak wspomniałem wyżej. Może jeszcze dostać mieszkaniowe i wyżywieniowe.
Cytat:zawsze wypłacają stypendium do 10 każdego miesiąca przynajmniej tak jest z moim stypendium naukowym
Nie zawsze. W październiku i lutym nie masz stypendium. W Listopadzie i Marcu stypendia przychodzą około 20 dnia miesiąca i są to podwójne stypendia bo dostaje się wyrównanie albo za październik albo za luty.

A ile mniej więcej wynosi takie stypendium? wyczytałem w tym http://pwsz-tarnow.edu.pl/Progi-stypendi...Tarnowie-t wątku że próg wynosił 600 zł maksymalnie więc ile bym dostał mając dochód 596,51 zł na jedną osobę?

No Fakt Cubaza nie weszłam tak dobitnie w szczegóły jak ty

Czyli wypłata stypendium socjalnego będzie dopiero w listopadzie jako dwukrotność kwoty przyznania?

Tak wypłata będzie po 20 listopadzie... i dostaniesz podwójne stypendium, czyli wyrównanie za pazdziernik

Stypendium na V roku?
Witam, kończę teraz 4 rok studiów, mam pytanie, czy można składać wniosek o stypendium socjalne na 5 rok studiów w roku 2016/17 ? czy w ostatnim roku nie można już pobierać stypendium ?
aktep130 19 7,997 01-07-2016, 19:30
Ostatni post: aktep130