Kiedy zaczyna się WF?
Czy zajęcia z WF-u rozpoczynają się już od 1.10 czy może jakoś później?
pozdrawiam!

Masz rozkład, więc sprawdź sobie grupę w jakiej jesteś, masz tam daty.

Ja na swoim rozkładzie mam tylko dzień w którym mam zajęcia i czas trwania.

Jaki kierunek ? Nie zapisywałeś się na jakiś wf przy rekrutacji ? Jakąś siatkówkę czy coś ?
Dlaczego nie piszecie w dziale swojego kierunku, tylko na ogólnym ?

Jestem na siatkówce. Piszę tu bo zobaczyłem temat WF. Pozdrawiam

Jeżeli jesteś na którejś z tych dwóch list:
Kod:
To już wiesz kiedy masz wf i tak zaczyna się on już od października.

Co do pierwszych zajęć WF to brać strój ? Czy będzie to jakaś lekcja organizacyjna ?

To nie podstawówka/gimnazjum/liceum/technikum/zawodówka gdzie pierwsze zajęcia to lekcja organizacyjna. Tutaj ktoś wyjdzie na środek, powie jak się nazywa jako prowadzący i dawaj, normalne zajęcia.

Wiem , wiem .. ale wolałam spytać nić tachać ze sobą strój 40 km busem Uśmiech A co z obecnosciami na wf ? Normalnie jak zajecia na uczelni sie liczy ?

Zależy od prowadzącego, ale zazwyczaj jak nie masz zwolnienia to maks dwa razy może Cię nie być.

(29-09-2012, 16:44 )Cubaza napisał(a): Tutaj ktoś wyjdzie na środek, powie jak się nazywa jako prowadzący i dawaj, normalne zajęcia.

No i zajebiście! Uśmiech
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.

Kiedy będzie opublikowany plan zajęć na rok akademicki 2015/16?
Witam Kiedy będzie opublikowany plany zajęć na rok akademicki 2015/16? Czy jest jakieś ogólne miejsce gdzie studenci I roku mają się zabrać?
4815162342 3 4,079 25-09-2015, 20:44
Ostatni post: aktep130