Kiedy zaczyna się rekrutacja na studia w 2013 roku?
Witam
Kiedy zaczyna się rekrutacja na studia w 2013 roku? Czy ta rekrutacja zaczyna się zaraz po ogłoszeniu wyników matur czy jeszcze wcześniej - gdy nie znamy wyników matur? (podobnie jak to jest w rekrutacji do szkół średnich).

(13-10-2012, 16:14 )turned_on napisał(a): Witam

Okolo lipca sierpnia 2013. Tak jak rekrutacja w tym roku. W podobnych dniach bedzie rekrutacja. Dokladnej daty nikt Ci nie poda... popatrz na rekrutacje w tym roku, bedziesz mial odpowiesz.

Wytaptane z HTC Wildfire za pomoca Tapatalk2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

Jest już dostępny harmonogram rekrutacji 2013/14. Zgodnie z tym harmonogramem rekrutacja na studia na rok akademicki 2013/14 rozpoczyna się 24 czerwca 2013 roku.

Najczęściej, ze względu na osoby, które matury zdawały w ubiegłych latach, rekrutacja na studia rozpoczyna się około tydzień przed ogłoszeniem wyników matur i trwa około miesiąca.

Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 49,572 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: Cubaza