Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy zaczynają się święta wielkanocne 2013
#1
Kiedy zaczynają się dokładniej (chodzi mi o dzień) święta Wielkanocne w 2013 roku? Którego zaczyna się Wielki Czwartek, Piątek, Wielka Sobota, potem Wielkanoc, poniedziałek Wielkanocny itd.
Proszę o podanie mi dokładnej rozpiski, jeżeli ktoś zna dokładne dni i terminy.
 
Reply
#2
Jesteś moim idolem. Naprawdę. Wolałeś napisać tą litanie na forum z pytaniem, które mogłaby zadać osoba, która nie może czytać i pisać, czyli poziom 5 latka zamiast napisać w Google: "Wielkanoc 2013" i sam Google Ci podpowiada, ze Wielkanoc(niedziela) wypada 31 marca. Resztę sobie policz...
 
Reply
#3
To dość wcześnie zaczynają się te święta wielkanocne... byłem pewien, że będą w kwietniu. Od czego to zależy kiedy są święta wielkanocne?
 
Reply
#4
Jeśli nie wiesz kiedy rozpoczynają się święta Wielkanocne w 2013 roku, wpisz w Google frazę "Wielki Czwartek" - nawet sam Google Ci podpowie dokładny dzień. Bez konieczności klikania w jakikolwiek wyniki wyszukiwania.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#5
Ach jakie to Google jest mądre!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy złożyć wniosek o nowy dowód osobisty?
Mam pytanie, kiedy powinienem złożyć wniosek o wydanie nowego dowodu osobistego? Przy założeniu, że w lipcu upływa termin jego ważności, to ile dni przed tym terminem muszę złożyć wniosek, aby nie okazało się tak, że nowy dowód będą mi wyrabiali dłużej niż wynosi różnica do tego terminu i okaże się, że mój obecny dowód osobisty straci ważność a nowy dokument nie będzie jeszcze wydany. Jaki jest maksymalny czas, tzn. kiedy najwcześniej mogę złożyć taki wniosek - to też mnie interesuje.
broda99 8 27,504 03-04-2015, 17:43
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości