Kolejna edycja wampiriady - w nowym budynku PWSZ
Zapraszamy na kolejną akcję wampiriady, tym bardziej, że jest okazja zwiedzenia nowo otwartego budynku Insytutu Ochrony Zdrowia. Akcja odbędzie się 7 marca 2013 (czwartek) roku w sali nr. 204, w nowym budynku G. Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Mickiewicza 8. Będziemy na Was czekać w godzinach od 8 do 13. Przy okazji można również otrzymać ciekawe gadżety. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Wszyscy chętni do oddania krwi powinni pamiętać o spełnieniu następujących warunków:

- niezbędne jest posiadanie dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającego tożsamość: np. dowód osobisty, legitymację studencką, prawo jazdy, paszport (skończone 18 lat),
- dawca wielokrotny winien również mieć przy sobie legitymację HDK PCK,
- każdy, kto zgłasza się do oddania krwi winien być po spożyciu niskokalorycznego posiłku i w ogóle dobrym samopoczuciu,
- kandydat na dawcę powinien być zdrowy i w ciągu 4 dni przed oddaniem krwi nie spożywać alkoholu.

Czasowo dyskwalifikuje do oddania krwi: kontakt z zakaźnie chorym lub przebyta ostra choroba zakaźna, szczepienia ochronne, ciąża, okres karmienia piersią, miesiączka, zażywane leki.

Oddawanie krwi jest całkowicie bezpieczne dla dawcy z uwagi na stosowane w trakcie pobierania krwi wyłącznie sprzętu jednorazowego użytku.

Do udziału w akcji, organizatorzy zapraszają studentów i pracowników PWSZ oraz wszystkich chętnych.

Klub przypomina, że zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej zostały przywrócone uprawnienie do bezpłatnych przejazdów autobusami tarnowskiej komunikacji miejskiej dla osób, które oddadzą krew w punkcie krwiodawstwa.

Plakat akcji:

[Obrazek: 7032013m.jpg]

Zapraszamy na kolejną wampiriadę -
Akcja odbędzie się 18 kwietnia 2013 (czwartek) roku w sali nr. 204, w nowym budynku G. Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Mickiewicza 8. Będziemy na Was czekać w godzinach od 8 do 13.

Zbliżają się kolejne edycje tarnowskiej wampiriady.
Pierwsza z nich już w październiku - 24.10 w czwartek. Tradycyjnie odbędzie się ona w budynku G (Instytut Ochrony Zdrowia, PWSZ w Tarnowie), w godzinach 8.00 - 12.00. Przy okazji można skorzystać z darmowych upominków od nas i naszych partnerów. Oczywiście każdemu z dawców przysługuje darmowy miesięczny bilet komunikacyjny. Jeśli nie możesz skorzystać z akcji w październiku, już dzisiaj zapraszamy w listopadzie (21.11).

Plakat akcji:

Kwiecień i maj pod znakiem honorowego oddawania krwi.
"Zbliżają się kolejne edycje tarnowskiej wampiriady. Pierwsza z nich już w kwietniu - 8.04.2014 we wtorek. Tradycyjnie odbędzie się ona w budynku G (Instytut Ochrony Zdrowia, PWSZ w Tarnowie), w godzinach 8.00 - 12.00, sala 204. Przy okazji można skorzystać z darmowych upominków od nas i naszych partnerów. Oczywiście każdemu z dawców przysługuje darmowy miesięczny bilet komunikacyjny. Jeśli nie możesz skorzystać z akcji w kwietniu już dzisiaj zapraszamy na akcję majową (8 maja)."

W załączniku plakat.
Klub HDK przy PWSZ Tarnów

trzeba się w końcu wybrać i oddać krew potrzebującym! Uśmiech Mam jednak pytanie, co się dzieje z naszą krwią, którą oddajemy w ramach wampiriady?

kolejna akcja będzie miała miejsce 20.11.2014r? W związku z tym mam pytanie, a mianowicie czy trzeba sie jakoś zapisywać wcześniej czy wystarczy przyjśc w dzień oddawania krwi i wówczas się zapisać? W jakich godzinach ma to miejsce? Długo trzeba czekać?

Nie trzeba się zapisywać. Czy długo trzeba będzie czekać to zależy od ilości chętnych i ile osób będzie oddawać pierwszy raz. Jak będzie dużo takich osób to czas się wydłuży.
W godzinach to niestety Ci nie powiem bo nie mam pojęcia o której to może być.

Z tego co jest napisane na plakatach to następna Wampiriada będzie 27.11.2014 od 8-12 w G204.

Nowy kierunek studiów na PWSZ w Tarnowie!
Nasza uczelnia poszerzyła kolejny raz swoją ofertę studiów. Tegoroczni maturzyści będą mogli wybrać nowy kierunek studiów, zaproponowany przez Instytut Humanistyczny a mianowicie: [b]pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z j. obcym[/b]. Propozycja ta jest odpowiedzią na zmiany w systemie edukacyjnym, które wprowadzą dla dzieci 5-letnich obowiązek nauki języków obcych od 1 września 2015 r., a dla pozostałych dzieci od 1 września 2017 r. Przyszli studenci tego kierunku otrzymają profesjonalne kształcenie w obszarach teorii i praktyki pedagogicznej, a także w obszarze kształcenia językowego. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie może zapewnić dobre przygotowanie praktyczne dzięki współpracy z przedszkolami i szkołami podstawowymi z regionu tarnowskiego, a także z innymi instytucjami oświatowymi, m.in.: Delegaturą Kuratorium Oświaty a także Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Tarnowie. Absolwenci tego kierunku będą bardzo dobrze przygotowani do podjęcia pracy jako nauczyciele w przedszkolach (Zobacz: [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Co-trzeba-zrobi%C4%87-i-jakie-studia-sko%C5%84czy%C4%87-aby-zosta%C4%87-przedszkolank%C4%85-t]Jakie studia na przedszkolankę[/url]) a także nauczać w klasach I-III Szkoły Podstawowej. Możliwe jest również zatrudnienie jako nauczyciel języka obcego w przedszkolach oraz w edukacji wczesnoszkolnej. Przyjęcie kandydatów na I rok studiów pierwszego stopnia na nowy kierunek studiów będzie się odbywało na podstawie wyników egzaminu maturalnego z przedmiotów objętych kwalifikacją na ten kierunek, czyli pod uwagę będzie brana matura z języka polskiego oraz języka obcego nowożytnego.
admin 9 12,564 07-03-2015, 8:54
Ostatni post: Cubaza