Koszt semestru na "Zarządzaniu" na WSB w Tarnowie
Witam
Jaki jest koszt semestru na kierunku "Zarządzanie" na wsb w Tarnowie?Co w ogóle sądzicie odnośnie Zarządzania na WSB?Czy te studia są warte tego by tam studiować?jak uważacie?

Moim zdaniem nie warto tego studiować. Kończy to wiele osób co roku na różnych uczelniach a pracy to zapewne po tym dużo nie ma.
Ale zależy co kto lubi. Uczelnia jak każda inna a każą sobie za licencjata płacić tak jak na wszystkich renomowanych uczelniach w kraju.

Wychodzi około 300 zł za miesiąc, co daje nam ok 1200 zł. za semestr zimowy i 1500 zł za semestr letni. Moim zdaniem nie jest to dużo a renoma uczelni jest duża. Ja jednak planuję studia w Nowym Sączu w macierzystej uczelni i coś z bankowością ale słyszałem że uczelni nie powodzi się dobrze. Czy wiadomo coś o tym?

cocker napisał(a):Wychodzi około 300 zł za miesiąc, co daje nam ok 1200 zł. za semestr zimowy i 1500 zł za semestr letni
Około to można sobie gdybać. Podałem link, w którym są wyznaczone ceny za miesiąc i za rok cały.

I dlaczego studia inzynierskie sie 2 razy droższe?

(02-05-2012, 13:19 )cocker napisał(a): No to przecież 300 zł miesięcznie razy 4 (październik, listopad, grudzień, styczeń) to daje nam 1200 zł.

I dlaczego studia inzynierskie sie 2 razy droższe?

Bo masz lepszy papier? Nie jakiegoś g** licencjata, który nie różni się niczym od matury tylko zawód Oczko To tak pokrótce dlaczego Język Dodatkowo do inżynierskich studiów potrzebujesz lepszej bazy dydaktycznej.

(02-05-2012, 13:25 )Cubaza napisał(a):

I dlaczego studia inzynierskie sie 2 razy droższe?

Teraz rozumiem, dzięki. Chociaż uczelnia raczej się nie specjalizuje w kierunkach inżynierskich więc faktycznie może musze więcej wyłożyć.

Studia na WSB NLU w Tarnowie - opinie
Jak oceniacie studiowanie na tej uczelni? Jest ok czy może lepiej omijać szerokim łukiem? Czy szkoła jest warta swojej dobrej opinii? WSB ogólnie jest ponoć jedną z lepszych w Polsce, to prawda?
dudek 5 7,801 18-05-2012, 11:44
Ostatni post: Paluch