Adwokat

13-04-2012, 17:39
Studia na WSB NLU w Tarnowie - opinie
Jak oceniacie studiowanie na tej uczelni? Jest ok czy może lepiej omijać szerokim łukiem? Czy szkoła jest warta swojej dobrej opinii? WSB ogólnie jest ponoć jedną z lepszych w Polsce, to prawda?
13-04-2012, 20:34
14-04-2012, 15:28
Studia na WSB NLU w Tarnowie - opinie
Z racji tego, że są to głównie studia płatne, nie cieszą się one dużym zainteresowaniem. Nie mają bogatego wyboru kierunków (w Tarnowie) a więc nic dziwnego, że upada. Tzn. nie ździwiłbym się jakby to była prawda.
02-05-2012, 12:47
Studia na WSB NLU w Tarnowie - opinie
(13-04-2012 20:34 )admin napisał(a):  Chodzą słuchy, że w Tarnowie im kiepsko idzie, lecz to tylko nieoficjalne informacje, a wiadomo jak to z takimi jest. Poza tym to oddział jednej z bardziej znanych " szkół biznesowych" w siedzibą w Nowym Sączu.

Ja słyszałem że ogólnie cała uczelnia ma się kiepsko. Ale nie wiem czy to prawda. Nie chcę zaczynać studiów płacąc i miałbym je skończyć w połowie grudnia np.
02-05-2012, 12:56
Studia na WSB NLU w Tarnowie - opinie
WSB ma nowych właścicieli ale raczej nie zakończy działalności.
18-05-2012, 11:44
Studia na WSB NLU w Tarnowie - opinie
Jakby tak znana i ceniona uczelnia upadła, byłoby naprawde kiepsko. Kredytów sporo nabrali, są uczelnią prywatną więc Państwo nie może im kasy sypać.

Kursy językowe - wsb-nlu tarnów
Czy są gdzieś jakieś informacje odnośnie kursów językowych na wsb-nlu w oddziale w Tarnowie? ile takie kursy kosztują i czy odbywają się dla wszystkich czy tylko dla studentów?
Qulek 0 1,653 08-10-2012 17:32
Ostatni post: Qulek
  Co się dzieje z WSB-NLU? Upada?
Ma problemy finansowe jak każda uczelnia prywatna w dobie niżu demograficznego. Zmieniało właścicieli ale na razie nie zanosi się aby zamykała działalność.
cocker 3 2,945 03-05-2012 22:14
Ostatni post: reckefeller
  Koszt semestru na "Zarządzaniu" na WSB w Tarnowie
Moim zdaniem nie warto tego studiować. Kończy to wiele osób co roku na różnych uczelniach a pracy to zapewne po tym dużo nie ma. Ale zależy co kto lubi. Uczelnia jak każda inna a każą sobie za licencjata płacić tak jak na wszystkich renomowanych uczelniach w kraju.
Beggi 6 3,311 02-05-2012 13:28
Ostatni post: cocker
  Dzień otwarty WSB-NLU w Tarnowie! - 20 kwietnia 2012 r.
W dniu 20 kwietnia 2012 roku (piątek) odbędą się dni otwarte w budynku WSB w Tarnowie przy ulicy Kochanowskiego. W trakcie spotkania (początek 11:30) zostanie przedstawiona prezentacja na temat: „Znajdź swoje miejsce i rolę w biznesie – szansa dla każdego z nas”. Będzie można także zwiedzić budynki uczelni a także zadawać pytanie na interesujące nas tematy.
admin 0 1,745 18-04-2012 9:57
Ostatni post: admin
  Inżynieria chemiczna i procesowa na WSB Tarnów?
Co myślicie o tym nowym kierunku który ma być otworzony na WSB? Inżynieria Chemiczna i Procesowa - brzmi całkiem ciekawie ale jak z perspektywami pracy po czymś takim ? ;)
Marcin87 1 2,177 19-03-2012 23:54
Ostatni post: nadia