• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Studia na WSB NLU w Tarnowie - opinie
#1
Jak oceniacie studiowanie na tej uczelni? Jest ok czy może lepiej omijać szerokim łukiem? Czy szkoła jest warta swojej dobrej opinii? WSB ogólnie jest ponoć jedną z lepszych w Polsce, to prawda?

#2

#3
Z racji tego, że są to głównie studia płatne, nie cieszą się one dużym zainteresowaniem. Nie mają bogatego wyboru kierunków (w Tarnowie) a więc nic dziwnego, że upada. Tzn. nie ździwiłbym się jakby to była prawda.

#4
(13-04-2012, 20:34 )admin napisał(a): Chodzą słuchy, że w Tarnowie im kiepsko idzie, lecz to tylko nieoficjalne informacje, a wiadomo jak to z takimi jest. Poza tym to oddział jednej z bardziej znanych " szkół biznesowych" w siedzibą w Nowym Sączu.

Ja słyszałem że ogólnie cała uczelnia ma się kiepsko. Ale nie wiem czy to prawda. Nie chcę zaczynać studiów płacąc i miałbym je skończyć w połowie grudnia np.

#5
WSB ma nowych właścicieli ale raczej nie zakończy działalności.

#6
Jakby tak znana i ceniona uczelnia upadła, byłoby naprawde kiepsko. Kredytów sporo nabrali, są uczelnią prywatną więc Państwo nie może im kasy sypać.

Kursy językowe - wsb-nlu tarnów
Czy są gdzieś jakieś informacje odnośnie kursów językowych na wsb-nlu w oddziale w Tarnowie? ile takie kursy kosztują i czy odbywają się dla wszystkich czy tylko dla studentów?
Qulek 0 1,875 08-10-2012, 17:32
Ostatni post: Qulek