25-05-2013, 20:00
Witam
Jak sądzicie jakie zawody będą poszukiwane za 5 lat? W jakim kierunku już teraz warto się kształcić aby za te kilka lat nadal praca była? Co studiować albo czego zacząć się uczyć we własnym zakresie?
25-05-2013, 22:16
Które zawody będą najbardziej poszukiwane za 5 lat?
Za 5, 10, 15 lat najbardziej poszukiwane zawody to będą programiści! Już teraz z tego co czytam na rynku brakuje wykwalifikowanych programistów, firmy nie mogą znaleźć odpowiednich programistów-informatyków więc można sobie wyobrazić co będzie za kilka lat - to się nasili bo obecnie na informatyce mamy pełno osób które się nie nadają aby zostac informatykami czy programistami.
27-05-2013, 18:27
Które zawody będą najbardziej poszukiwane za 5 lat?
Ale chyba nie każdy zostanie programistą bo nie każdy się nadaje! Co zatem jeszcze będzie najbardziej poszukiwane za te kilkanaście lat?
04-11-2013, 13:00
Które zawody będą najbardziej poszukiwane za 5 lat?
Słyszałem, że za kilka lat może zabraknąć całkowicie ludzi odpowiedzialnych za przewóz towarów. Chyba więc wygląda na to, że zapotrzebowanie na zawód kierowcy nie zmaleje w ciągu najbliższych lat.

Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Jak student może zarobić pieniądze?
Generalnie pracy dla studentów w wakacje jest mnóstwo. Najczęstszymi ofertami pracy dla studentów są: roznoszenie ulotek, praca jako magazynier, sprzedawca w sklepie czy [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Ile-p%C5%82ac%C4%85-za-zbieranie-bor%C3%B3wek-w-Wojniczu-w-2013-roku-t]zbieranie borówek[/url]. Generalnie jest to tymczasowa, sezonowa praca dorywcza. Takich ogłoszeń najlepiej jest poszukiwać w Internecie.
dzielnicowy 44 11,228 26-12-2016 11:06
Ostatni post: janko22
  Studia zaoczne a praca
Mam pytanie, a mianowicie jak pracodawcy patrzą na osoby po studiach zaocznych? Jakie mają one szanse na znalezienie pracy w stosunku do osób, które były na studiach dziennych? Jeśli taki temat już gdzieś jest to bardzo przepraszam
Rahl156 0 183 12-12-2016 21:10
Ostatni post: Rahl156
  Jakich zawodów brakuje w Polsce?
Najbardziej będą teraz królowały zawody fizyczne - pracownicy fizyczni, osoby generalnie po zawodówkach. Tych zawodów już teraz brakuje w Polsce a w najbliższych latach zjawisko to będzie się tylko nasilało. Jeśli chodzi o wykształcenie wyższe, to pracownicy branży IT. inżynierowie - w ciągu najbliższych kilku lat na pewno będzie na nich zapotrzebowanie - ponoć ciągle ich brakuje. Moim zdaniem także branża medyczna - pracy dla lekarzy, pielęgniarek nie powinno zabraknąć.
przemx 8 5,576 16-11-2016 0:27
Ostatni post: alikrysiak
  Ile zarabia copywriter?
Mam znajomego, który pracuje jako copywriter w agencji reklamowej w Warszawie. Posiada 5 lat doświadczenia i zarabia 4500 zł [b]netto[/b].
e-zarobki 11 5,162 09-11-2016 15:01
Ostatni post: Cubaza
  Jak wygląda praca w call center?
Za duża odpowiedzialność. Odpowiedzialność za co? Za co jesteś odpowiedzialny w call center?
czesiek 5 1,602 14-10-2016 12:14
Ostatni post: croAnka