25-05-2013, 20:00
Witam
Jak sądzicie jakie zawody będą poszukiwane za 5 lat? W jakim kierunku już teraz warto się kształcić aby za te kilka lat nadal praca była? Co studiować albo czego zacząć się uczyć we własnym zakresie?
25-05-2013, 22:16
Które zawody będą najbardziej poszukiwane za 5 lat?
Za 5, 10, 15 lat najbardziej poszukiwane zawody to będą programiści! Już teraz z tego co czytam na rynku brakuje wykwalifikowanych programistów, firmy nie mogą znaleźć odpowiednich programistów-informatyków więc można sobie wyobrazić co będzie za kilka lat - to się nasili bo obecnie na informatyce mamy pełno osób które się nie nadają aby zostac informatykami czy programistami.
27-05-2013, 18:27
Które zawody będą najbardziej poszukiwane za 5 lat?
Ale chyba nie każdy zostanie programistą bo nie każdy się nadaje! Co zatem jeszcze będzie najbardziej poszukiwane za te kilkanaście lat?
04-11-2013, 13:00
Które zawody będą najbardziej poszukiwane za 5 lat?
Słyszałem, że za kilka lat może zabraknąć całkowicie ludzi odpowiedzialnych za przewóz towarów. Chyba więc wygląda na to, że zapotrzebowanie na zawód kierowcy nie zmaleje w ciągu najbliższych lat.

Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Gdzie w CV wpisać maturę?
Nie mogłeś wszystkich swoich pytań zawrzeć w jednym poście? :) nie ma potrzeby aby w CV podać wyniki matur, podaje się ukończone szkoły licząc od szkoły średniej. A ukończone szkoły umieszcza się w miejscu związanym z wykształceniem. W internecie jest tyle wzorów CV że bez problemu wszystko znajdziesz.
upper 6 2,420 14-09-2016 13:46
Ostatni post: emrien
  Jaka praca po biologii?
Myślę nad biologią jako kierunku studiów. Wiecie, jaka praca jest możliwa po biologii? Gdzie można pracować, jakiego typu zadania wykonywać? Oczywiście wiem, że można zostać chociażby nauczycielem biologii w szkole, ale co oprócz tego, gdyż nie ukrywam, że jest to dość mało ambitna praca.
flip-filip-12 2 1,003 14-09-2016 13:45
Ostatni post: emrien
  Czy po studiach aktorskich jest praca?
Studia aktorskie (tak jak i żadne inne) nie mogą nam w dzisiejszych czasach zagwarantować pracy. Podobnie jest ze studiami aktorskimi. Jeśli nie posiadamy nikogo z rodziny, bądź bliskich z rodziny mających silny autorytet i tzw. "plecy" w branży teatralnej lub aktorskiej to niezwykle trudno będzie nam znaleźć pracę po studiach aktorskich. Zacznijmy od tego, że w ogóle dostać się na studia aktorskie to jest nie lada wyzwanie. Zdanie samej matury to za mało, gdyż czeka na nas również i egzamin wstępny, na który musimy przygotować kilka wierszy, monologów, prozy czy wokali z jakiś epok. Jeśli chcesz mieć większe szanse na rynku pracy po aktorstwie, na studiach musisz się "wywyższać" spośród innych studentów aktorstwa i już wtedy budować swoją reputację i doświadczenie. Po studiach aktorskich możesz pracować w teatrze czy telewizji. Możesz również prowadzić różnego rodzaju warsztaty czy także pracować w ośrodkach kultury. Oczywiście możesz również znaleźć pracę pracę po studiach aktorskich bez konieczności posiadania "pleców", ale tak jak pisałem - musisz być naprawdę dobry i angażować się w różnego rodzaju projekty, aby tzw."wyjść przed szereg".
garzew2 3 1,650 19-04-2016 9:02
Ostatni post: radkowski
  Ile zarabia listonosz w Poczcie Polskiej - 2016?
Nie zapominaj też, że listonosz może zarobić nawet i drugą wypłatę w czasie wypłat emerytur. Jeżeli obsługuje miejscowość lub dzielnicę, gdzie mieszka dużo emerytów z których każdy listonoszowi zostawi "końcówkę" to z wypłat takich emerytur listonosz może zarobić "na lewo" nawet i kilkaset złotych dziennie dodatkowo.
jsit 6 8,850 05-03-2016 10:55
Ostatni post: devilh
  Zegarek automatyczny czy kwarcowy
Cześc Czy ktoś może mi tutaj napisać jaki jest lepszy rodzaj zegarka? Bo kazdy pisze,że automatyczny ale czy aby nie trzeba go codziennie regulować?
gimber 0 568 03-02-2016 17:34
Ostatni post: gimber