• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

Wykonywaniu wielokrotnie powtarzających się czynności, odciążyć logopedę może komputer z oprogramowaniem logopedycznym.
    arante.pl

Laptop nie chce się hibernować
#1
Witam
Od jakiegoś czasu mam problem z hibernacją mojego laptopa. Do tej pory działał bardzo dobrze, hibernował się za każdym razem, jednak od jakiegoś czasu laptop nie może się czasami hibernować. Tzn. dzieje się to losowo - czasami przez tydzień bez problemu się hibernuje a czasami jest tak, że 2 dni pod rząd laptop ciągle jest włączony - świecą się wszystkie diody, ale ekran jest czarny (normalny proces). Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z podobnym problemem? Jak udało się Wam go rozwiązać? Byłbym wdzięczny za wszystkie sugestie.

#2
Czy dzieje się to tylko wtedy, kiedy np. pracujesz tylko na baterii czy może jest to niezależne od tego czy jesteś podłączony kablem czy pracujesz na baterii?

#3
Ja bym spróbował przywrócić ustawienia domyślne dotyczące opcji zasilania. Jeszcze chciałbym zapytać, jaki jest to system operacyjny? Wydaje mi się, że po prostu coś kiedyś zostało pozmieniane w opcjach zasilania, stąd ten problem, że czasami laptop się hibernuje a czasami nie. Dobrze byłoby też wykonać defragmentację dysk twardego - partycji systemowej.

#4
Taki problem często występuje w przypadku uszkodzenia dysku twardego. System nie jest w stanie zapisać całej sesji na nim z powodu uszkodzonych sektorów. Dobrze byłoby przeskanować dysk na obecność uszkodzeń.
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą: http://urbanski-drzwi.pl/. Najlepszej jakości wyroby stolarskie: drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam!

#5
Dysk twardy na pewno jest w porządku, bo ma raptem 1 rok. Zresztą staram się raz w miesiącu go właśnie defragmentować. Generalnie nie ma znaczenia czy laptop pracuje na baterii czy jest podłączony. Hibernacja i tak jest losowa. Tak samo też było tak ostatnio - nie rozwiązało to problemu. Również hibernacja była losowa.

Dobromir napisał(a):Ja bym spróbował przywrócić ustawienia domyślne dotyczące opcji zasilania. Jeszcze chciałbym zapytać, jaki jest to system operacyjny?
Pracuję na Windows7. Jak można przywrócić domyślne ustawienia zasilania?

Jak dowiedzieć się, kto podglądał mnie na Facebooku?
Pytanie w stylu: "Kto podglądał mnie na Facebooku" od dawna wiele osób nurtuje. Czy zatem istnieje jakieś narzędzie, które faktycznie jest w stanie sprawdzić, kto kogo podglądał na Facebooku? Czy te wszelkie reklamy jak Fb podglądacz i inne podobne to jedne wielkie fejki? Czy wie ktoś z Was więcej pod tym względem? Czy faktycznie jest możliwe dowiedzenie się tego, kto podglądał nasz profil na słynnym Facebooku? A może trwają jakieś prace, które mają właśnie na celu wdrożenie takiej zmiany, aby widzieć, kto oglądał nasz profil we wspomnianym portalu społecznościowym?
e-pytania.pl 15 82,893 11-10-2016, 16:40
Ostatni post: kamila.lisowska.99