• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Matematyka czy Chemia?
#1
Witam
Co wybrać: matematykę czy chemię? Oba te przedmioty zdawałem na maturze - matmę rozszerzoną a chemię podstawową i teraz nadal nie wiem co wybrać? który kierunek polecacie?
 
Reply
#2
Idź na to, co Cię interesuje - to chyba najprostsze kryterium. Po matematyce moim zdaniem jest więcej ofert pracy, jednakże na chemii także są obliczenia matematyczne i jest to moim zdaniem ciekawszy kierunek. Jednak powinieneś wybrać i studiować to, co naprawdę lubisz i wiesz, że to Cię interesuje.
 
Reply
#3
Mam ten sam dylemat, zastanawiam się czy iść na studia na matematykę czy wybrać chemię. Ciężko mi podjąć decyzję, chodziłem do klasy matematyczno-chemicznej, potem wyjechałem do pracy i teraz - od przyszłego roku właściwie będę dopiero rozpoczynał studia z osobami 4 lata młodszymi ode mnie.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stypendia 1000 zł na kierunkach zamawianych - matematyka z informatyką lub chemia
Witam serdecznie Chciałabym się doweidzieć coś odnośnie tych stypendiów w kwocie 1000 zł na kierunkach zamawianych na pwsz - chemia i matematyka. Jakie są warunki aby dostać to stypendium 1000 zł miesięcznie? Czy oni ustalają to na podstawie listy rekrutacyjnej czy na podstawie wynikow za pierwszy semestr? Na jaki okres czasu takie stypendium jest przyznawane?
facilities 3 2,824 02-05-2012, 13:07
Ostatni post: reckefellerBrowsing: 1 gości