12-08-2012, 12:34
Hej
Jaką specjalność polecacie aby zacząć studiować? matematykę finansową czy matematykę z informatyką? jak sądzicie która jest bardziej na topie i przyszłościowa?
jak uważacie?
29-03-2013, 10:35
Matematyka finansowa czy matematyka z informatyką?
To zależy co cię bardziej interesuje. Po matematyce finansowej masz bardziej ukierunkowania w stronę finansów a po matematyce z informatyką bardziej w kierunku informatyki (jakieś programowanie, sieci itd.).
Co jest lepsze? Trudno powiedzieć musisz już sama wybierać wg zainteresowań.
26-04-2013, 13:41
Matematyka finansowa czy matematyka z informatyką?
Tyle że po matematyce z informatyką nie masz tak solidnych podstaw by potem pójść na np. magisterskie studia informatyczne. Tej informatyki na "matematyce z informatyką" nie jest za dużo i to tylko jakieś podstawy.

Jaka praca po matematyce? Sens studiowania matematyki
Niekoniecznie nauczycielem. Kończąc matematykę finansową u nas (na PWSZ) możesz być np. analitykiem w banku.
torretto 12 11,566 25-05-2014 16:30
Ostatni post: e-zarobki
  Matematyka finansowa - czy warto studiować?
Hej Powiedzcie mi proszę czy warto studiować matematykę finansową? Czy jest to 'kierunek z przyszłością' po którym będę miała większe szanse w staraniach o pracę??
sisi92 2 2,774 12-03-2014 12:30
Ostatni post: lewka
  Matematyka - niepotrzebny kierunek?
Sam kierunek typu: matematyka stosowana gwarantuje nam głównie pracę nauczyciela. Warto wybierać więc specjalizacje na matematyce, takie, jakie oferuje np. PWSZ - [b]matematyka z informatyką[/b] czy [b]matematyka finansowa[/b]. Ponoć najlepsi programiści są po skończeniu właśnie matematyki.
reptile 5 2,440 29-03-2013 10:37
Ostatni post: Szyszka
  Syllabus z matematyki
Czy jest gdzieś w internecie syllabus z przekrojem przedmiotów przez cały tok studiowania łącznie z tematyką wykładów na PWSZ? Wiem, że niektóre uczelnie mają coś takiego.
Anitka86 0 1,523 15-02-2013 0:07
Ostatni post: Anitka86
  Czy warto studiować matematykę?
Po licencjacie szkoda czegokolwiek szukać w zawodzie... bez magistra nie ma co próbować :)
sylwiak 1 2,113 24-08-2012 18:31
Ostatni post: admin