• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Matematyka finansowa - czy warto studiować?
#1
Hej
Powiedzcie mi proszę czy warto studiować matematykę finansową? Czy jest to 'kierunek z przyszłością' po którym będę miała większe szanse w staraniach o pracę??
 
Reply
#2
Hej ja też się przyłączam do pytania!
 
Reply
#3
Tak, pewnie, że warto studiować matematykę i to finansową. Z tego co kiedyś słyszałem, specjaliści, absolwenci po studiach matematycznych ze specjalnością właśnie w finansach świetnie sprawdzają się podczas pracy w bankach i sektorze finansowym. Pracy dla takich absolwentów nie powinno zabraknąć, jednakże około 3% absolwentów matematyki w całym kraju nie ma pracy, to bardzo mało więc odpowiedź na Wasze pytanie jest oczywiście twierdząca - tak warto studiować matematykę finansową!
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą: http://urbanski-drzwi.pl/. Najlepszej jakości wyroby stolarskie: drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Matematyka finansowa czy matematyka z informatyką?
Hej Jaką specjalność polecacie aby zacząć studiować? matematykę finansową czy matematykę z informatyką? jak sądzicie która jest bardziej na topie i przyszłościowa? jak uważacie?
janka94 2 2,154 26-04-2013, 13:41
Ostatni post: adminBrowsing: 1 gości