• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Matematyka finansowa na PWSZ w Tarnowie
#1
Witam!
Mam pytanie odnośnie rekrutacji na kierunek matematyka finansowa. Wymagana jest matura z matematyki i z przedmiotów dodatkowych (chemia, geografia itp). Niestety zdawałam tylko podstawy więc wlicza mi się jedynie matematyka:/ czy w tym przypadku mam jakieś szanse na dostanie sie na ten kierunek czy wyklucza to moją kandydaturę ? Proszę o odpowiedz.
 
Reply
#2
Szanse są jak najbardziej. Aż tak wielu chętnych na ten kierunek nie ma przecież, więc dobrze napisana matura z matematyki gwarantuje Ci miejsce na studiach.
 
Reply
#3
(15-05-2012, 18:57 )admin napisał(a): Szanse są jak najbardziej. Aż tak wielu chętnych na ten kierunek nie ma przecież, więc dobrze napisana matura z matematyki gwarantuje Ci miejsce na studiach.

Czyli mimo braku przedmiotu branego pod uwagę przy rekrutacji mogę nadal ubiegac się o przyjęcie?? I mam jeszcze pytania o poziom w ostatnim roku na tym kierunku przy rekrutacji?? I ile osób zostało przyjętych ??
 
Reply
#4
Nie wiem tego na 100%, dobrze byłoby zadzwonić i się zorientować. W zeszłym roku jednak dostały się na 1 rok osoby, które nie zdawały tych dodatkowych przedmiotów na maturze, tylko matematykę podstawową.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Matematyka finansowa - czy warto studiować?
Hej Powiedzcie mi proszę czy warto studiować matematykę finansową? Czy jest to 'kierunek z przyszłością' po którym będę miała większe szanse w staraniach o pracę??
sisi92 2 3,255 12-03-2014, 12:30
Ostatni post: lewkaBrowsing: 1 gości