Matura 2013 matematyka - przecieki?
Hej
Macie jakieś przecieki na maturę 2013 z matury z matematyki? Ktoś wie co będzie na maturze na 100% i gdzie są przecieki? Jeśli tak to te przecieki możecie tu napisać w tym wątku.

Na podstawowej na 100 % będą pytania z całek powierzchniowych niezorientowanych . A tak na poważnie to będzie to co zwykle http://matematyka.pisz.pl/strona/3549.html przeglądnij tą stronę a nie będziesz mieć żadnych problemów z maturą z matematyki Uśmiech .

Na pewno nie będzie nic nowego, większość została już tutaj napisana: Co może być na maturze z matematyki?

Ale się boicie Język Przecieków nigdy nie było i nie będzie. Matura to nic strasznego Oczko wyluzujcie

pajka93 napisał(a):Przecieków nigdy nie było i nie będzie
Były Oczko
Bodajże z polskiego w zeszłym roku jakaś klasa dostała przecieki i im unieważnili maturę. Musieli pisać jeszcze raz.
Egzamin zawodowy dwa lata temu też cała szkoła musiała powtarzać.

Co potwierdza, że nawet jeśli przecieki będą, nie warto z nich korzystać i się tym chwalić (udostępniając innym).

ale ja piszę o tym aby ktoś do sieci wrzucił to się nie zdarzyło raczej

Nie będzie przecieków w internecie. Jak ktoś je będzie oferował to będzie to zwykłe oszustwo.
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj

Z matmy trudno o przecieki, ale są raczej typy zadań które będą na 100% na maturze z matematyki. Arkuszy nie mam, ale czytałam na forum że ktoś już pisał o pewniakach z matury.
Zobacz tutaj - radzę się z tego przygotować bo takie zadania są każdego roku.

Matura międzynarodowa w Tarnowie - jaka szkoła?
Obecnie chyba tylko jedna szkoła (II LO) w Tarnowie przygotowuje do pisania matury międzynarodowej. Czy jest jeszcze jakaś inna szkoła? Jak bardzo trudno jest się dostać do tej klasy z maturą międzynarodową? Ktoś ma, miał znajomego który uczęszczał do tej szkoły? Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki i odpowiedzi na moje pytania.
koneton 2 6,221 11-12-2015, 11:23
Ostatni post: miak75