Matura - Język angielski ustny - co powtórzyć?
Witam Uśmiech

Co proponujecie powtórzyć przed matura z angielskiego ustną? Jakie rzeczy najlepiej powtórzyć które mogą się przydać na maturze ustnej?
Jakieś stronki mile widziane ?

Proszę o pomoc.
Pozdrawiam Uśmiech

Kiedy masz tą maturę tak w ogóle?

W środę Uśmiech

A ja mam takie pytanko a mianowicie jak komisja przekazuje nam wyniki czy zdalismy mature ustną czy jej nie zdaliśmy? Wzywa całą grupę czy każdego osobno woła pod koniec i mówi mu na ile % zdał i czy w ogóle zdał???

Za moich czasów było tak, że wchodziło sobie 5 osób jedna za drugą. Potem była przerwa dla komisji 15 minut i wołali całą tę piątkę do środka. Potem przekazywali wyniki i ile procent osiągnął.
Powiem szczerze, że za moich czasów nie zdarzyło się żeby ktoś ustnej nie zdał Język

Zdane 19/30.
Tak jak kolega pisał po jakiejś tam grupce wołają i ogłaszają

W moim przypadku całą grupę wołali. O 14.30 miało 18 osób maturę ustną i potem całą grupkę wołali i każdemu odczytywali wynik.

@Maturzysta, Gratulacje Uśmiech

Pisał ktoś maturę rozszerzoną z matematyki?

wow to jak miałeś na 14.30 to o której ta matura musiała się skonczyc :oo

Nie pamiętam, ale około 2 godzin.

A dostaje się w tym dniu jakieś zaświadczenia ze zdane i na ile procent ??

Nie, dopiero na świadectwie maturalnym jest informacja.

cIĘZko jest uzyskac 100% z matury ustnej z angielskiego???

(09-05-2012, 15:01 )Alicja23 napisał(a): cIĘZko jest uzyskac 100% z matury ustnej z angielskiego???
Bardzo łatwo jest uzyskać 100%. To jest subiektywne odczucie egzaminatora przez co bez problemu można uzyskać 100%.

to co,chyba wystarczy zrobic dobre wrażenie... :p

Może dobre wrażenie nie Oczko Ale jeśli odpowiesz na obrazek, odpowiesz na jedno pytanie to masz pewność, że jesteś bardzo blisko 100% Język

ja wogóle nie weim czego się spodziewac , orłem nie jestem z angola i boje się , że nie zdam ;d nie mam pojęcia jak mnie ocenią

hero-zero-hack.com.pl najlepszy hack do gry hero zero

http://msp-hack-2017.pl/  msp hack

siwy989, zdasz na 99%. Matura z angielskiego jest najprostszą maturąOczko zdasz na pewno Uśmiech

Nie da się uwalić matury z angielskiego. U mnie podczas matur jedna koleżanka w ogóle praktycznie zdania nie skleciła po angielsku i dostała te 6 punktów do zaliczenia wymagane chyba, czy ile tam tego było.

Pamiętajcie,że w tym roku są inne zasady,nowe zadania itd.Opis obrazka to tylko nieduża częśc tego egzaminu. Życzę wszystkim maturzystom powodzenia na pisemnym angliku !!! Oczko

stres rozwali wszystkich Język

Matura międzynarodowa w Tarnowie - jaka szkoła?
Obecnie chyba tylko jedna szkoła (II LO) w Tarnowie przygotowuje do pisania matury międzynarodowej. Czy jest jeszcze jakaś inna szkoła? Jak bardzo trudno jest się dostać do tej klasy z maturą międzynarodową? Ktoś ma, miał znajomego który uczęszczał do tej szkoły? Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki i odpowiedzi na moje pytania.
koneton 2 6,212 11-12-2015, 11:23
Ostatni post: miak75