Odpowiedz 

Mnóstwo wolnych miejsc na studiach w dodatkowej rekrutacji na PWSZ w Tarnowie!

07-08-2014, 11:42
Post: #1
Mnóstwo wolnych miejsc na studiach w dodatkowej rekrutacji na PWSZ w Tarnowie!
Zgodnie z powszechnie obowiązującym harmonogramem rekrutacji 2014/15 na PWSZ w Tarnowie, już za mniej niż miesiąc - 1 września rozpocznie się dodatkowa rekrutacja na kierunkach, na których wciąż pozostały wolne miejsca.

Poniżej znajduje się spora liczba kierunków i specjalności, na których wciąż są wolne miejsca. Poniższa lista dotyczy studiów stacjonarnych.
 1. Instytut Administracyjno-Ekonomiczny:
  • administracja (specjalności administracja publiczna, administracja międzynarodowa i unijna z językiem francuskim, administracja bezpieczeństwa wewnętrznego);
  • ekonomia (specjalności ekonomika gospodarki żywnościowej, ekonomika turystyki i hotelarstwa z językiem angielskim, finanse przedsiębiorstw)
 2. Instytut Humanistyczny:
  • filologia angielska;
  • filologia germańska;
  • filologia polska;
  • filologia romańska;
 3. Instytut Matematyczno-Przyrodniczy:
  • chemia (specjalności chemia medyczna, chemia stosowana);
  • matematyka (specjalności matematyka finansowa i aktuarialna, matematyka stosowana);
  • ochrona środowiska (specjalności odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami, ochrona i gospodarowanie zasobami przyrody);
 4. Instytut Ochrony Zdrowia:
  • fizjoterapia;
  • wychowanie fizyczne (gimnastyka korekcyjna z odnową biologiczną, instruktor sportu);
 5. Instytut Politechniczny:
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka (specjalność informatyka stosowana)
  • inżynieria materiałowa (specjalność technologia materiałów)
 6. Instytut Sztuki:
  • grafika (specjalność grafika projektowa);
  • wzornictwo (specjalności projektowanie form przemysłowych, projektowanie komunikacji wizualnej);

Oraz wolne miejsca na studiach niestacjonarnych:
 1. Instytut Administracyjno-Ekonomiczny:
  • administracja;
  • ekonomia;
 2. Instytut Ochrony Zdrowia:
  • fizjoterapia;
  • pielęgniarstwo – studia II stopnia (magisterskie);
  • pielęgniarstwo – studia pomostowe;

Rekrutacja dodatkowa odbywa się w dniach od 1 września 2014 do 16 września 2014. Komisja rekrutacyjna będzie "obradowała" w dniach od 17 września 2014 roku do 20 września 2014 roku.
W przypadku dodatkowej rekrutacji, w dniach od 22 września 2014 r. do dnia 27 września 2014 r. należy potwierdzić chęć studiowania poprzez złożenie odpowiednich dokumentów, które wyszczególniono tutaj.
Liczba miejsc na poszczególnych kierunkach dostępna jest pod tym odnośnikiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
 
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy po 1 roku studiów magisterskich można się przenieść na zaoczne?
Mam pytanie, po 1 roku magisterki dziennie chciałabym sie przenieść na 2 (ostatni) rok zaocznie. Po 1 roku dziennych studiow są 3 miesiące praktyk, które obowiązują jedynie na dziennych, na zaocznych nie mają w ogóle praktykcz. Stąd pytanie czy musze je robić? czy skoro od 2 roku będę na zaocznych mnie nie będą obowiązywać już jak zaocznych?
aktep130 3 1,736 27-12-2016 10:26
Ostatni post: gimber
  Jak przedłużyć kartę parkingową?
Do 30 listopada musisz zgłosić się do Pani w budynku A, nie pamiętam dokładnie numeru pokoju ale na parterze obok sklepiku i tam uiścić opłatę w wysokości 48 zł (jeśli studia stacjonarne). Pani da Ci potwierdzenie a następnie wraz z kartą (i tym potwierdzeniem) musisz zgłosić się do niejakiego Pana Grzegorza do budynku E (sala 100) i tam Ci przedłużą ważność karty :)
rebmit 1 986 24-11-2015 11:23
Ostatni post: scypion
  Kiedy pojawi się podział na grupy?
najprawdopodobniej dopiero 1 października będą wywieszone :)
aktep130 6 1,827 29-09-2015 18:56
Ostatni post: aktep130
  Nowy kierunek studiów na PWSZ w Tarnowie!
Nasza uczelnia poszerzyła kolejny raz swoją ofertę studiów. Tegoroczni maturzyści będą mogli wybrać nowy kierunek studiów, zaproponowany przez Instytut Humanistyczny a mianowicie: [b]pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z j. obcym[/b]. Propozycja ta jest odpowiedzią na zmiany w systemie edukacyjnym, które wprowadzą dla dzieci 5-letnich obowiązek nauki języków obcych od 1 września 2015 r., a dla pozostałych dzieci od 1 września 2017 r. Przyszli studenci tego kierunku otrzymają profesjonalne kształcenie w obszarach teorii i praktyki pedagogicznej, a także w obszarze kształcenia językowego. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie może zapewnić dobre przygotowanie praktyczne dzięki współpracy z przedszkolami i szkołami podstawowymi z regionu tarnowskiego, a także z innymi instytucjami oświatowymi, m.in.: Delegaturą Kuratorium Oświaty a także Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Tarnowie. Absolwenci tego kierunku będą bardzo dobrze przygotowani do podjęcia pracy jako nauczyciele w przedszkolach (Zobacz: [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Co-trzeba-zrobi%C4%87-i-jakie-studia-sko%C5%84czy%C4%87-aby-zosta%C4%87-przedszkolank%C4%85-t]Jakie studia na przedszkolankę[/url]) a także nauczać w klasach I-III Szkoły Podstawowej. Możliwe jest również zatrudnienie jako nauczyciel języka obcego w przedszkolach oraz w edukacji wczesnoszkolnej. Przyjęcie kandydatów na I rok studiów pierwszego stopnia na nowy kierunek studiów będzie się odbywało na podstawie wyników egzaminu maturalnego z przedmiotów objętych kwalifikacją na ten kierunek, czyli pod uwagę będzie brana matura z języka polskiego oraz języka obcego nowożytnego.
admin 9 5,005 07-03-2015 8:54
Ostatni post: Cubaza
  Plany zajęć na semestr letni
Już są na większości kierunkach, więc jeśli na twoim nie ma, to zapewne kwestia czasu.
noldor 1 1,463 20-02-2015 10:51
Ostatni post: aktep130Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Zaprzyjaźnione strony
Forum tarnowskie - Agora Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie BTSY.EU - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów