Na ile kierunków można składać papiery na studia?
Na ile kierunków studiów można składać papiery na studia?
Czy ta liczba kierunków jest ograniczona? Za każdy kierunek muszę płacić?

Nie, nie jest ograniczona. Możesz składać na dowolną liczbę kierunków na którą chcesz się dostać. Tutaj w tym przypadku jednak za każdy kierunek musisz płacić. Czyli jeśli składasz podanie na 4 kierunki to płacisz czterokrotność opłaty rekrutacyjnej.

Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 49,568 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: Cubaza