11-03-2014, 20:11
Na ile procent trzeba zdać maturę żeby dostać się na pielęgniarstwo?
Ile mniej więcej procent trzeba mieć ze zdanej matury aby dostać się na pielęgniarstwo? Czy osoba zdająca maturę podstawową z biologii ma szanse dostać się na pielęgniarstwo na PWSZ w Tarnowie? Napiszcie coś więcej o tym, ile procent gwarantuje miejsce na liście?
13-04-2014, 19:27
podbijam
13-04-2014, 19:35
Na ile procent trzeba zdać maturę żeby dostać się na pielęgniarstwo?
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, gdyż progi zależą od poziomu trudności egzaminu oraz od liczby chętnych na dany kierunek. Na wielu kierunkach na PWSZ w Tarnowie nie ma progów rekrutacyjnych, gdyż liczba chętnych jest mniejsza niż liczba miejsc przeznaczonych na dany kierunek. W takich przypadkach przyjmują wszystkich chętnych.

pomoc przy pisaniu prac licencjackich i mgr
Oferujemy kompleksową pomoc przy napisaniu pracy licencjackiej i magisterskiej. Przeprowadzamy badania naukowe i dokonujemy ich analizy. Płatność w ratach. Przystępne ceny.
pomocstudentom1 0 138 06-08-2016 0:31
Ostatni post: pomocstudentom1
  Studia magisterskie na pielęgniarstwie
Witam, mam pytanie odnośnie studiów magisterskich na pielęgniarstwie, zarówno dziennych jak i zaocznych. W przypadku dziennych to czy można pogodzić je z pracą i ogólnie jak jest na tej uczelni, a w przypadku zaocznych czy odbywają się zjazdy co tydzień czy rzadziej i jaki jest koszt. Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)
Werka.M 0 608 02-04-2016 10:07
Ostatni post: Werka.M
  Kto wybiera się na pielęgniarstwo?
Trochę za wcześnie pytasz. Poczekaj do wakacji przynajmniej. Inna sprawa jest też to ze to forum stało się nic nie znaczącym śmietnikiem i raczej mało osób tu zagląda.
Karrrolina. 3 1,889 11-05-2015 20:51
Ostatni post: Karrrolina.
  Matematyka na pielęgniarstwie
Pielęgniarstwo jest raczej takim kierunkiem, na którym wiedza matematyczna nie jest specjalnie wymagana, dlatego też matematyki nie znajdziesz na pielęgniarstwie. Przynajmniej tak mi się wydaje, ktoś z osób studiujących ten kierunek może to potwierdzić bądź zaprzeczyć :)
patryk-gb 2 1,848 05-08-2014 21:05
Ostatni post: anja37
  Jakie książki są potrzebne lub przydatne do nauki na I roku pielęgniarstwa ?
Na pewno notatki od poprzednich roczników :)
madeinpoland 1 1,511 28-07-2014 18:31
Ostatni post: agrafka