Na jakich studiach jest najwięcej dziewczyn?
Mam dość nietypowe pytanie, ale interesują mnie kierunki studiów na których jest najwięcej dziewczyn. Wymieńcie te studia z oferty PWSZ (mogą być także inne kierunki z innych uczelni) na których zawsze jest dużo dziewczyn a mało facetów. Nie pytajcie się mnie, po co mi to Uśmiech Po prostu jest mi to potrzebne Uśmiech

Najwięcej dziewczyn jest na Turystyce i Rekreacji oraz na Architekturze. To są po prostu kierunki na które zawsze idzie masa dziewczyn. Jeśli mowa o kierunkach na studiach technicznych, to najwięcej dziewczyn jest na Zarządzaniu i Inżynierii Produkcji oraz na Transporcie.

Najwięcej dziewczyn na PWSZ w Tarnowie jest na administracji, ekonomii, filologii polskiej oraz filologii angielskiej. To są kierunki które każdego roku przyciągają najwięcej przedstawicielek płci pięknej. Muszę Ci także powiedzieć, że obecny I rok administracji jest bardzo bogaty w kobiety i to jakie! Uśmiech

Najwięcej dziewczyn jest naprawdę na chyba wszystkich uczelniach. Jak tak się zastanawiam, to kierunki humanistyczne (zatem UJ) są najbardziej oblegane przez kobiety. Na "Prawo" oraz "Filologie" na każdej uczelni 3/4 osób na roku i kierunku to kobiety.

Wydaje mi się że na kosmetologii jest zdecydowanie najwięcej dziewczyn. Chodź nie wiem może jest jeszcze jakiś kobiecy kierunek. Nie wiem czy jest coś takiego jak kosmetolog.

Super, wielkie dzięki za odpowiedź. Czyli jeśli chcę iść na kierunki studiów na których jest najwięcej dziewczyn, uważasz, że najlepiej będzie wybrać kierunki humanistyczne? W każdym razie chyba na pewno nie kierunki techniczne, bo z tego wynika, że na nich jest najmniej dziewczyn.

Po jakich studiach jest dobrze płatna praca?
Cześć Mam pytanie po jakich studiach jest teraz dobrze płatna praca? Jakie studia muszę skończyć aby znaleźć dobrze płatną pracę? Jakie studia muszę skończyć aby w ogóle znaleźć pracę gdzie dobrze zarobię?? Co polecacie studiować aby dobrze zarobić?
szegid 10 9,016 19-03-2018, 8:31
Ostatni post: janko22