• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Najlepiej zarabiające zawody w Polsce w 2013 roku
#1
Jakie są najlepiej zarabiające zawody w Polsce? W jakich zawodach w 2013 roku można było liczyć na największy zarobek? Skończenie jakiego kierunku studiów może zapewnić nam pracę i godziwy zarobek w tych dzisiejszych czasach? Jak wiadomo czasy i rynek pracy zmienia się dynamicznie, czytałem poprzednie wątki na tym forum (ten i ten). Czy zatem możecie coś w tej kwestii więcej napisać?
 
Reply
#2
Tylko zawód programisty może Ci w dzisiejszych czasach zapewnić godziwy zarobek i sporą możliwość wyboru pracy po skończeniu studiów.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakich zawodów brakuje w Polsce?
Powiedzcie mi - jakich zawodów brakuje w Polsce? Którzy fachowcy będą najbardziej potrzebni w 2015, 2016 roku a także i w kolejnych? Dla jakich zawodów nie powinno zabraknąć ofert pracy w obecnym roku kalendarzowym? Dodam, że nie tylko chodzi mi o zawody związane ze studiami, ale podejrzewam, że takie królują.
przemx 10 8,142 20-03-2017, 12:30
Ostatni post: janko22Browsing: 1 gości