citrontravel.pl
Nowe logo PWSZ w Tarnowie!
Dnia 2 kwietnia 2012 roku weszły w życie rozporządzenia rektora odnośnie
używania: godła PWSZ w Tarnowie, sztandaru PWSZ w Tarnowie oraz znaku graficznego PWSZ w Tarnowie.

Używane dotychczas godło z maksymą „Per aspera ad astra” zgodnie z Zarządzeniem nr 16/2012 zostało zastrzeżone dla dokumentów Rektora o wyjątkowym znaczeniu oraz dyplomów ukończenia studiów wyższych i studiów podyplomowych. Do codziennego stosowania przeznaczono nowy znak graficzny:

[Obrazek: 2012.logo_pwsz_300.jpg]

Rozporządzenia rektora dostępne są na stronie naszej uczelni.

Nie podoba mi się, mało kolorowe Język Dowalili z tym logiem nie wiem po co, tamto było dobre przecież Oczko
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj

Mi się wydaje osobiście, że nowe logo jest dość brzydkie ale z czasem wszyscy się przyzwyczają do niego.

Wy chyba na forum też musicie znak usunąć z loga (ten stary)? Rozporządzenie Wam to nakazuje z tego, co jest to tam nakazane w tym rozporządzeniu.
Oferuję solidny, rzetelny i sprawdzony, który poradzi sobie z każdym problemem. Poszukujesz elektryka do drobnych napraw? Dobrze trafiłeś.

Tak, masz rację. Musimy zmienić logotyp do 31 sierpnia 2012 roku Uśmiech Ale uczelnia ma jeszcze większy problem, gdyż musi mnóstwo bilbordów i plakatów przerobić. Chociaż kto wie, jak do tego faktu podejdą władze, skoro to wewnętrzne znaki graficzne.

Ale mi to problem Język T-Mobile w całej Polsce wymieniło wszystkie szyldy, reklamy, wystroje punktów, strony internetowe itp. w niecały tydzień to PWSZ na 3 budynkach sobie nie poradzi biorąc pod uwagę, że mają czas do sierpnia Język
Ludzie robią halo a tutaj jest kupa czasu na takie coś Język

Z tego co jest mi wiadomo, to T-Mobile dysponował wtedy dużą gotówką, więc poszło szybko i sprawnie Uśmiech Nie wiadomo, jak odbędzie się to w przypadku PWSZ w Tarnowie, ale wszystko się niebawem okaże.

Ale PWSZ w Tarnowie dysponuje tylko jednym 3 budynkami i jedną reklamą na mieście Język Tutaj dużej kasy nie potrzeba Język Mogli sobie loga nie zmieniać to nie byłoby tego problemu, ale skoro sami tak zrobili, to niech teraz mają problem Język
Ale dobrze termin wybrali. Koniec sierpnia, więc nowych rozkładów nie ma a stare można zdjąć. Więc karteczki z rozkładami odpadają Język

Również podzielam uwagę kolegów powyżej. Zdecydowanie uczelnia sobie trochę roboty dodała, pewnie sami o tym nie wiedząc, ile muszą zmieniać. Ale chcieli odświeżyć logo, więc sobie odświeżyli. Z czasem wszyscy przywykną do nowego loga a o starym zapomną Uśmiech

Naprawdę, patrząc na to logo, to im ono nie wyszło...wiem, że tamto logo będzie tylko do użytku wewnętrznego i będzie widnieć jedynie na bardzo ważnych dokumentach rektora a to nowe jest zewnętrzne i tylko psuje opinie o naszej uczelni. Takie jest moje zdanie oczywiście. Macie prawo się z nim nie zgodzić. Szkoda, to jest odświeżenie raczej bardziej w drugą - negatywną stronę a my się cofamy wraz z nim. Jeżeli projektowali je "artyści" z instytutu sztuki, to raczej nie świadczy to o nich dobrze.

Nonono, można było się tego spodziewać, nasze forum PWSZ w Tarnowie też się dostosowało do wymogów rozporządzenia rektora i walnęło sobie nowy top Duży uśmiech Brawo, fajnie to wygląda.

Zgadza się. Zmieniliśmy nasze logo dostosowując się do rozporządzenia, o którym toczy się niniejszy wątek. Nowe logo teraz Wam się nie podoba, ale z czasem się do niego przyzwyczaicie i będzie się Wam dobrze kojarzyło Uśmiech Miejmy nadzieję oczywiście, że nie będziecie mieć z nim żadnych złych skojarzeń.

Mogliby jednak bardziej to logo jakoś ubarwić Język Wygląda to strasznie nudnie i jednolicie pod względem kolorów.

Powiem Wam, że teraz jak się patrzy na to nowe logo PWSZ w Tarnowie, to naprawdę nie jest ono takie złe Uśmiech Z czasem naprawdę do niego przywykniecie, zobaczycie! To tylko kwestia czasu, jak zawsze, bo ludzie generalnie nie lubią zmian Oczko

Nowy kierunek studiów na PWSZ w Tarnowie!
Nasza uczelnia poszerzyła kolejny raz swoją ofertę studiów. Tegoroczni maturzyści będą mogli wybrać nowy kierunek studiów, zaproponowany przez Instytut Humanistyczny a mianowicie: [b]pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z j. obcym[/b]. Propozycja ta jest odpowiedzią na zmiany w systemie edukacyjnym, które wprowadzą dla dzieci 5-letnich obowiązek nauki języków obcych od 1 września 2015 r., a dla pozostałych dzieci od 1 września 2017 r. Przyszli studenci tego kierunku otrzymają profesjonalne kształcenie w obszarach teorii i praktyki pedagogicznej, a także w obszarze kształcenia językowego. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie może zapewnić dobre przygotowanie praktyczne dzięki współpracy z przedszkolami i szkołami podstawowymi z regionu tarnowskiego, a także z innymi instytucjami oświatowymi, m.in.: Delegaturą Kuratorium Oświaty a także Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Tarnowie. Absolwenci tego kierunku będą bardzo dobrze przygotowani do podjęcia pracy jako nauczyciele w przedszkolach (Zobacz: [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Co-trzeba-zrobi%C4%87-i-jakie-studia-sko%C5%84czy%C4%87-aby-zosta%C4%87-przedszkolank%C4%85-t]Jakie studia na przedszkolankę[/url]) a także nauczać w klasach I-III Szkoły Podstawowej. Możliwe jest również zatrudnienie jako nauczyciel języka obcego w przedszkolach oraz w edukacji wczesnoszkolnej. Przyjęcie kandydatów na I rok studiów pierwszego stopnia na nowy kierunek studiów będzie się odbywało na podstawie wyników egzaminu maturalnego z przedmiotów objętych kwalifikacją na ten kierunek, czyli pod uwagę będzie brana matura z języka polskiego oraz języka obcego nowożytnego.
admin 9 12,563 07-03-2015, 8:54
Ostatni post: Cubaza