Witaj! Logowanie Rejestracja

https://tlumaczprzysiegly24.co.uk
Od czego zacząć naukę Anatomii?
#1
Od czego polecacie zacząć naukę anatomii już teraz w wakacje, aby potem nie mieć problemów ze zdaniem tego przedmiotu na studiach?
 
Reply
#2
Bez obaw, anatomia jest wykładana od podstaw i w dodatku nie w takim samym zakresie, jak odbywa się to na kierunkach medycznych. Myślę, że wystarczy spojrzeć na syllabusa, w którym napisane są książki, na których opierają się wykłady z Anatomii. Jeżeli bardzo Ci na tym zależy, możesz już teraz zakupić tą książkę i zacząć się uczyć. Czasami warto jednak zaczekać, gdyż w większości przypadków wykłady tylko w niewielkim stopniu pokrywają książkę a jeżeli Cię to nie interesuje, to nie warto się uczyć całej książki niepotrzebnie.
 
Reply
#3
Najpierw przerabiany jest układ kostny i wiezadlowy kręgosłupa a następnie kończyny Uśmiech następnie mięśniowy, (ok 600 mięśni, trzeba znać nazewnictwo łac. Oraz funkcję i gdzie jest przyczep początkowy a gdzie końcowy Uśmiech następnie układ nerwowy czyli, który nerw unerwia dany mięsień, a na koniec trzewia Uśmiech co do materiałów, to jest specjalny skrypt.. raczej skrypty tym się dowiesz jak juz zaczniesz studiować.
 
Reply
#4
A może mi ktoś wyjaśnić, po co jest ta Anatomia na fizjoterapii? Do czego przyda się ona w pracy fizjoterapeuty? W jaki sposób ta wiedza będzie wykorzystywana w przyszłości?
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#5
Np. po to aby wiedzieć jakie są mięśnie. Oczywiście powodów jest więcej.
 
Reply
#6
Poniekąd jest to racja, jednak moim zdaniem Anatomia na fizjoterapii powinna na pewno być nauczana w mniejszym zakresie niż na studiach medycznych, takie jest moje zdanie. Pozdrawiam!
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  
Browsing: 1 gości