06-08-2013, 9:58
Witam
Jestem świeżakiem na studiach matematycznych - dopiero co się dostałem Chciałbym się jednak dowiedzieć od jakiej średniej można ubiegać się o stypendium naukowe? Bardzo wysoki jest próg?
06-08-2013, 10:18
Od jakiej średniej jest stypendium na studiach?
Na pierwszym roku i tak nie dostaniesz stypendium. Stypendium naukowe jest dopiero od drugiego roku. Średnia to bodajże 4.0 jeśli dobrze pamiętam.
06-08-2013, 10:49
Od jakiej średniej jest stypendium na studiach?
Przy czym średnia to jedno a dodatkowe osiągnięcia to drugie (koła naukowe itd) i zazwyczaj sama średnia nie wystarcza z tego co wiem
06-08-2013, 20:20
06-08-2013, 20:53
Od jakiej średniej jest stypendium na studiach?
(06-08-2013 20:20 )ziutek napisał(a):  Ja słyszałem, że w tym roku minimalna średnia ma wynosić 3,75. Może ktoś to potwierdzić?

07-08-2013, 15:26
To dobrze słyszałem
30-08-2013, 11:32
Od jakiej średniej jest stypendium na studiach?
Orientuje się ktoś może jaką liczbę punktów trzeba było uzyskać w zeszlym roku, aby otrzymać stypendium? Najbardziej zależy mi tutaj na informacji od osób, które uzyskały najwyższe stypendium.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam!
22-10-2013, 19:03
Od jakiej średniej jest stypendium na studiach?
Według tego dokumentu to im masz wyższą średnią tym wyższe stypendium rektora. Ale nie na wszystkich uczelniach tak jest! Możesz mieć niższa średnią a kwotę masz i tak samą - taką samą jak osoba z np. najwyższa średnią.

Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!

Stypendium rektora a trwający staż
Trwający staż nie ma żadnego wpływu na stypendium rektora. Możesz je wciąż otrzymywać bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek dokumentów.
scully 2 413 09-09-2016 14:10
Ostatni post: scully
  Stypendium na V roku?
Co to ma być? Czy to ważne z jakiego jest kierunku? Moim zdanie mnie jest to ważne. Jednak poniekąd z nim się zgadzam. Zapytać można, ale moim zdaniem jak przez chwilę nie dostanie się odpowiedzi to powinno się zapytać u źródła a nie czekać na odpowiedź. Poza tym, co za Patrycja i dlaczego nie mamy jej pozdrawiać? Pozdrawiam Patrycję.
aktep130 19 882 01-07-2016 19:30
Ostatni post: aktep130
  Stypendium rektora w przypadku rezygnacji ze studiów
Jeżeli taki wniosek złożyć pod koniec czerwca, to stypendium za czerwiec powinnaś otrzymać, gdyż w czerwcu byłaś studentką, zatem wszelkie prawa do stypendium się należały.
ko93 1 209 23-06-2016 17:58
Ostatni post: admin
  Warunek na studiach a stypendium socjalne
Ile można mieć warunków na studiach? Czy jak np zalicze wykład a nie zaliczę laborek to będę mniej płacić? I czy jest tak że można to odrobić kiedy się chce, tzn byle zdążyc przed obroną, czy trzeba od razu rok pozniej? I czy warunek z jakiegoś przedmiotu blokuje stypendium socjalne?
konto2 0 473 18-04-2016 21:18
Ostatni post: konto2
  Praca za granicą a stypendium
Nie będziesz musiała. W dodatku czasem jest tak, że umowy zagraniczne jakby nie są tym co umowy u nas i nie liczą się w naszym kraju. Więc jest opcja, że w ogóle nie będziesz musiała tego zgłaszać.
zaqwsx 1 457 30-03-2016 19:36
Ostatni post: RJKA