Odpowiedz 

Plany zajęć dla studentów/ek PWSZ w Tarnowie obowiązujace w semestrze zimowym 2014/15

25-09-2014, 17:06
Post: #1
Plany zajęć dla studentów/ek PWSZ w Tarnowie obowiązujace w semestrze zimowym 2014/15
Poniżej w ramach udostępniania planów zajęć przez uczelnię będą pojawiały się plany zajęć, dla wszystkich kierunków studiów, które będą obowiązywały w semestrze zimowym w roku akademickim 2014/15.

Prosimy śledzić ten wątek na bieżąco, gdyż w nim będą pojawiały się informacje o aktualizacjach oraz udostępnieniu kolejnych harmonogramów zajęć.

Instytut Humanistyczny:
Instytut Administracyjno-Ekonomiczny:
Instytut Matematyczno-Przyrodniczy:
Instytut Ochrony Zdrowia:
Instytut Politechniczny:
Instytut Sztuki:

  Prosimy obserwować zmiany i aktualizacje w planach i harmonogramach zajęć!
  Znajdź wszystkie posty użytkownika
  Odpowiedz cytując ten post
   
  Odpowiedz 


  Podobne wątki
  Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
    Czy po 1 roku studiów magisterskich można się przenieść na zaoczne?
  Mam pytanie, po 1 roku magisterki dziennie chciałabym sie przenieść na 2 (ostatni) rok zaocznie. Po 1 roku dziennych studiow są 3 miesiące praktyk, które obowiązują jedynie na dziennych, na zaocznych nie mają w ogóle praktykcz. Stąd pytanie czy musze je robić? czy skoro od 2 roku będę na zaocznych mnie nie będą obowiązywać już jak zaocznych?
  aktep130 4 1,890 12-02-2017 19:09
  Ostatni post: poziomka
    Jak przedłużyć kartę parkingową?
  Do 30 listopada musisz zgłosić się do Pani w budynku A, nie pamiętam dokładnie numeru pokoju ale na parterze obok sklepiku i tam uiścić opłatę w wysokości 48 zł (jeśli studia stacjonarne). Pani da Ci potwierdzenie a następnie wraz z kartą (i tym potwierdzeniem) musisz zgłosić się do niejakiego Pana Grzegorza do budynku E (sala 100) i tam Ci przedłużą ważność karty :)
  rebmit 1 1,030 24-11-2015 11:23
  Ostatni post: scypion
    Kiedy pojawi się podział na grupy?
  najprawdopodobniej dopiero 1 października będą wywieszone :)
  aktep130 6 1,879 29-09-2015 18:56
  Ostatni post: aktep130
    Nowy kierunek studiów na PWSZ w Tarnowie!
  Nasza uczelnia poszerzyła kolejny raz swoją ofertę studiów. Tegoroczni maturzyści będą mogli wybrać nowy kierunek studiów, zaproponowany przez Instytut Humanistyczny a mianowicie: [b]pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z j. obcym[/b]. Propozycja ta jest odpowiedzią na zmiany w systemie edukacyjnym, które wprowadzą dla dzieci 5-letnich obowiązek nauki języków obcych od 1 września 2015 r., a dla pozostałych dzieci od 1 września 2017 r. Przyszli studenci tego kierunku otrzymają profesjonalne kształcenie w obszarach teorii i praktyki pedagogicznej, a także w obszarze kształcenia językowego. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie może zapewnić dobre przygotowanie praktyczne dzięki współpracy z przedszkolami i szkołami podstawowymi z regionu tarnowskiego, a także z innymi instytucjami oświatowymi, m.in.: Delegaturą Kuratorium Oświaty a także Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Tarnowie. Absolwenci tego kierunku będą bardzo dobrze przygotowani do podjęcia pracy jako nauczyciele w przedszkolach (Zobacz: [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Co-trzeba-zrobi%C4%87-i-jakie-studia-sko%C5%84czy%C4%87-aby-zosta%C4%87-przedszkolank%C4%85-t]Jakie studia na przedszkolankę[/url]) a także nauczać w klasach I-III Szkoły Podstawowej. Możliwe jest również zatrudnienie jako nauczyciel języka obcego w przedszkolach oraz w edukacji wczesnoszkolnej. Przyjęcie kandydatów na I rok studiów pierwszego stopnia na nowy kierunek studiów będzie się odbywało na podstawie wyników egzaminu maturalnego z przedmiotów objętych kwalifikacją na ten kierunek, czyli pod uwagę będzie brana matura z języka polskiego oraz języka obcego nowożytnego.
  admin 9 5,107 07-03-2015 8:54
  Ostatni post: Cubaza
    Plany zajęć na semestr letni
  Już są na większości kierunkach, więc jeśli na twoim nie ma, to zapewne kwestia czasu.
  noldor 1 1,508 20-02-2015 10:51
  Ostatni post: aktep130  Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


  Zaprzyjaźnione strony
  Forum tarnowskie - Agora Moscice.pl - lokalna społeczność w internecie BTSY.EU - Stacje Bazowe Telefonii Komórkowej w Tarnowie
  16 LO w Tarnowie im. Armii Krajowej Miasto i ludzie Moje miasto Tarnów