Praca licencjacka - jakie powinny być marginesy?
To moje ostatnie pytanie ale pomóżcie mi z marginesami drogie koleżanki. Jakie ustawić te marginesy? Jakiej długości powinny one być?

Wszystko zależy od tego, jakie dostaliście wymagania dotyczące pisania pracy licencjackiej na seminarium dyplomowym. Najczęściej marginesy jakie są stosowane w pracach licencjackich mają stałą długość. Lewy, prawy, dolny, górny 2,5 cm , czasem 3 cm.

Ile stron powinna mieć praca licencjacka?
Jestem na etapie pisania pracy licencjackiej z matematyki i w związku z tym mam pytanie: ile stron powinna mieć praca licencjacka? Czy jest jakoś unormowane ile stron minimum i maksimum powinna zawierać wspomniana już praca licencjacka? Czy każdy instytut i uczelnia ustalają własne rozmiary, czy odgórnie ministerstwo to ustala i każda uczelnia musi się do tego dostosować?
masa992 4 74,410 03-12-2015, 13:27
Ostatni post: krsmoh