Przepisanie ocen na studiach
Hej
Czy jest możliwe przepisanie ocen na studiach z przedmiotów które już miałam na innej uczelni a będę je miała na PWSZ?
Przenoszę się z URz na PWSZ i niektóre przemioty miałam już na 1 roku a widzę że teraz na 2 roku na PWSZ będę je też miała.

Wszystko zależy od wykładowcy to raz. Dwa zależy od PWSZ czy przepiszą. Nie da się jednoznacznie powiedzieć tak bądź nie.

U kolegi z pracy na PK musza przepisać ocenę jeśli to był ten sam przedmiot (taka sama nazwa i ten sam zakres materiału - nie mniejszy niz ten na nowej uczelni).

Legitymacja i indeks na studiach niestacjonarnych.
Witam. Chciałbym zapytać kiedy można odebrać legitymację i indeks na studiach niestacjonarnych? Mój kierunek to administracja publiczna. Jest informacja na stronie odnośnie studiów stacjonarnych, natomiast o zaocznych nie ma nic.
Raid 2 3,590 02-11-2016, 21:55
Ostatni post: MoniaL