Rusza rekrutacja 2013/14 na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie
W dniu dzisiejszym udostępniony został dla studentów system elektronicznej rejestracji kandydatów w którym należy się zarejestrować i zalogować w celu zgłoszenia swojej kandydatury na konkretny kierunek studiów w roku akademickim 2013/14.

Zgodnie z tym harmonogramem rekrutacji 2013/14 na PWSZ w Tarnowie rozpoczyna się ona dzisiaj 24 czerwca 2013 roku i będzie trwać prawie miesiąc - do 19 lipca 2013 roku.

Aby nasza kandydatura była "ważna" należy również do 19 lipca 2013 roku wnieść opłatę rekrutacyjną płatną za każdy kierunek na który chcemy się dostać.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

Nowy kierunek studiów na PWSZ w Tarnowie!
Nasza uczelnia poszerzyła kolejny raz swoją ofertę studiów. Tegoroczni maturzyści będą mogli wybrać nowy kierunek studiów, zaproponowany przez Instytut Humanistyczny a mianowicie: [b]pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z j. obcym[/b]. Propozycja ta jest odpowiedzią na zmiany w systemie edukacyjnym, które wprowadzą dla dzieci 5-letnich obowiązek nauki języków obcych od 1 września 2015 r., a dla pozostałych dzieci od 1 września 2017 r. Przyszli studenci tego kierunku otrzymają profesjonalne kształcenie w obszarach teorii i praktyki pedagogicznej, a także w obszarze kształcenia językowego. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie może zapewnić dobre przygotowanie praktyczne dzięki współpracy z przedszkolami i szkołami podstawowymi z regionu tarnowskiego, a także z innymi instytucjami oświatowymi, m.in.: Delegaturą Kuratorium Oświaty a także Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Tarnowie. Absolwenci tego kierunku będą bardzo dobrze przygotowani do podjęcia pracy jako nauczyciele w przedszkolach (Zobacz: [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Co-trzeba-zrobi%C4%87-i-jakie-studia-sko%C5%84czy%C4%87-aby-zosta%C4%87-przedszkolank%C4%85-t]Jakie studia na przedszkolankę[/url]) a także nauczać w klasach I-III Szkoły Podstawowej. Możliwe jest również zatrudnienie jako nauczyciel języka obcego w przedszkolach oraz w edukacji wczesnoszkolnej. Przyjęcie kandydatów na I rok studiów pierwszego stopnia na nowy kierunek studiów będzie się odbywało na podstawie wyników egzaminu maturalnego z przedmiotów objętych kwalifikacją na ten kierunek, czyli pod uwagę będzie brana matura z języka polskiego oraz języka obcego nowożytnego.
admin 9 12,584 07-03-2015, 8:54
Ostatni post: Cubaza