• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Studencie! Sprawdź swoją znajomość języka angielskiego!
#1
Studium Języków Obcych zaprasza studentów PWSZ w Tarnowie do wzięcia udziału w Konkursie znajomości Języka Angielskiego.

Celem konkursu jest określenie poziomu językowego wg poziomów Rady Europy (CEF) a także zdobywanie i propagowanie wiedzy na temat Uczelni w związku z niedawnymi obchodami jej 15-lecia istnienia.

W konkursie mogą wziąć udział studenci wszystkich kierunków i specjalności z wyłączeniem studentów i studentek filologii angielskiej.

Zwycięzca konkursu otrzyma tablet ufundowany przez Rektora PWSZ w Tarnowie. Finaliści otrzymują dyplomy okolicznościowe oraz nagrody książkowe ufundowane przez Wydawnictwo Pearson Longman oraz Urząd Miasta Tarnowa.

Szczegóły oraz pozostałe informacje dotyczące konkursu dostępne są w tym dokumencie.

Gorąco zachęcamy do udziału!

[Obrazek: k_znaj_ang_pwsz_tar.jpg]
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzień Otwarty 2014 na PWSZ w Tarnowie! Zobacz swoją przyszłą uczelnię!
W najbliższy piątek - [b]14 marca 2014 roku[/b] organizowany jest Dzień Otwarty w tarnowskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. W godzinach [b]od 9.00 do 14.00[/b] przyszli studenci oraz inni zainteresowani będą mogli nie tylko zdobyć cenne informacje na temat oferty edukacyjnej uczelni, zobaczyć bazę dydaktyczną uczelni lecz w ten dzień będzie możliwość poczucia się jak prawdziwy student. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mogli przekonać się na czym polega studiowanie oraz jak wygląda dzień z życia studenta. Na terenie naszej uczelni przez cały czas trwania dni otwartych czynne będą specjalne punkty informacyjne, w których tegoroczni maturzyści a także wszystkie osoby zainteresowane będą mogły uzyskać informacje na temat kierunków i specjalności kształcenia, trybu i warunków rekrutacji, pomocy materialnej i warunków zakwaterowania w Domu Studenta. Pełen program Dni Otwartych 2014 dostępny jest pod tym linkiem: http://pwsz-tarnow.edu.pl/files/dokumenty/Dzien_otwarty_2014.pdf W trakcie Dnia Otwartego odbędą się także liczne wykłady i warsztaty popularnonaukowe, będzie można również skorzystać z porad doradców zawodowych. Gorąco wszystkich zapraszamy! [size=x-small]informacja: Uczelnia[/size]
admin 1 2,660 08-03-2014, 3:01
Ostatni post: miniek15mBrowsing: 1 gości