Studia dzienne a praca na etacie (albo pół etatu)
Witam
Czy możliwe jest pogodzenie studiów dziennych i jednocześnie pracy na etacie? Mowa tutaj o pełnym wymiarze czasowym. Czy firmy tak w ogóle zatrudniają studentów? Czy może student dzienny może być zatrudniony tylko na 3/4 albo pół etatu?

Nie wyobrażam sobie studiów dziennych i całego etatu. Teoretycznie jest to możliwe, ale żaden pracodawca nie przyjmie Cię na cały etat kiedy jesteś na studiach dziennych. Poza tym jak sobie wyobrażasz taką pracę kiedy co pół roku zmienia Ci się rozkład i jak na przykład możesz siedzieć sobie przez pół roku od 8:00-16:00 to nagle w następnym semestrze tak nie będzie. Żaden pracodawca nie może sobie pozwolić na taki dyskomfort.

A praca w nocy? Czyli tylko na pół etatu albo 3/4 etaty mogą zatrudnić studenta? Wiesz cubaza zawsze można pracować w nocy... na uczelni zajęcia od 9 do 12 jednego dnia i wtedy można sobie ustalić w grafiku od np. 13 do 21 Uśmiech

Jak już wspomniałem, teoretyczne to jest możliwie. Jednak bierz pod uwagę, że kiedyś musisz spać, kiedyś się musisz uczyć do egzaminów i takie tam. Pracodawcy się średnio opłaca zatrudniać kogoś kto może mu bardzo często zmieniać grafik bo coś tam mu na studiach dziennych wypadnie.
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.

Jak wygląda praca przy wykładaniu towaru?
Ktoś pracował kiedyś przy wykładaniu towaru w hipermarkecie? Jak ta praca wygląda, ile się zarabia i ile trzeba pracować? Czy ona odbywa się tylko i wyłącznie w porach nocnych? Czy jest ona skierowana tylko do mężczyzn, czy kobiety również mogą liczyć na tą pracę?
ejzia7 3 31,126 18-12-2023, 14:13
Ostatni post: czerts