• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja


Stypendium rektora a trwający staż
#1
Mam pytanie, na które w Dziale Pomocy Materialnej nie udzielono mi odpowiedzi (nie mogą przewidzieć jak komisja rozpatrzy mój wniosek). Otóż od maja tego roku jestem na stażu i skończę go w listopadzie (następny rok akademicki). W uchwale komisji stypendialnej czytam, że potrzebne jest zaświadczenie o odbytym stażu (min 100h). Teraz pytanie: czy uwzględnią mi ten trwający staż we wniosku o stypendium rektora? Właściwie już teraz mam za sobą te wymagane 100 godzin, ale jedyne zaświadczenie jakie dostanę, to zaświadczenie o odbywaniu stażu, a nie o jego ukończeniu. Nadmienię, że do września będę miała "odrobione" 5 miesięcy stażu. Proszę o odpowiedź jeśli się ktoś orientuje w sprawie Oczko
 
Reply
#2
Trwający staż nie ma żadnego wpływu na stypendium rektora. Możesz je wciąż otrzymywać bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek dokumentów.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#3
(16-07-2016, 10:18 )spamer24 napisał(a): Trwający staż nie ma żadnego wpływu na stypendium rektora. Możesz je wciąż otrzymywać bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek dokumentów.
Chodziło mi o to, czy zostaną mi przyznane punkty za staż, skoro go jeszcze nie ukończyłam, a w regulaminie jest zapis o ukończonym stażu (min 100 godzin). Te wymagane 100 godzin już dawno przepracowałam Oczko
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 2,238 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyzBrowsing: 1 gości