• Witaj na Forum PWSZ w Tarnowie
  • Mamy nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz
Witaj! Logowanie Rejestracja

perkusja elektroniczna|poduszki antyalergiczne
Stypendium rektorskie
#1
Wiszą już listy do stypendium rektorskiego.
Oczywiście uczelnia jak zawsze kłamie. Jak ktoś myśli, że robiąc dużo dla uczelni (mówię tutaj też o wolnym czasie, weekendach) zostanie doceniony jakkolwiek to się zawiedzie. Fajnie było wykorzystać studentów i obiecywać a później ich olać.
 
Reply
#2
To znaczy? Jakieś przykłady, dowody? Nie bronię uczelni, ale oskarżenia jest bardzo łatwo rzucać. Wiem wiem, czepiam się jak zawsze.
 
Reply
#3
Każdy wykładowca mówi, ze opłaca się robić coś dla uczelni, promocje, konferencje, bo punkty do stypendium itp. Później stypendium dostają ludzie, ktorzy mieli tylko średnią. Dowody owszem, na wszystko mam zaświadczenia.
 
Reply
#4
A ktoś wie kiedy beda wywieszone listy ze stypendium socjalnego ?
 
Reply
#5
Myślę, że jeszcze im chwilę zejdzie z tym. Do mojej koleżanki wczoraj jeszcze dzwonili się coś dopytać więc pewnie z tydzień jeszcze..
 
Reply
#6
Przepraszam bardzo, ale... mam najwyższą średnią na roku i nie dostałam stypendium rektorskiego. Mam inną teorię na ten temat, gdyż dużo osób sobie załatwia zaświadczenia i to nie muszą być zaświadczenia z uczelni. Dziękuję, dobranoc.
 
Reply
#7
Ale wiecie, że od decyzji można się odwołać? I takie odwołania bardzo często są rozpatrywane na korzyść studentów.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Reply
#8
Na uczelni juz sa listy stypendium socjalnego i rektorskiego. Takze w kazdej chwili w A mozna podejsc zobaczyc. Jak ktos nie jest zadowoloby z decyzji macie prawo sie odwolac. Powiem tak ze warto. Sama sie odwolywalam kiedys i rozpatrzono mnie pozytywnie. Warto walczyc o swoje.
 
Reply
#9
Ja oczywiście będę się odwoływać. Nie zmienia to jednak faktu, że musiałabym zaliczać się do grona 10% najlepszych studentów. Tylko 1% komisja zostawia na odwołania.
 
Reply
#10
Ale na czym polega to odwołanie? jeśli np lekko przekrocze minimum do stypendium socjalnego to mam prawo się odwoływać? czy warto skoro zgodnie z regulaminem nie przysługuje mi ono?
 
Reply
#11
Ja kiedyś przekroczyłam próg chyba o 13 zł (stypendium socjalne), napisałam odwołanie z odpowiednim uzasadnieniem i mi przyznali.
 
Reply
#12
(16-11-2016, 0:15 )chaotyczka napisał(a): Na uczelni juz sa listy stypendium socjalnego i rektorskiego. Takze w kazdej chwili w A mozna podejsc zobaczyc. Jak ktos nie jest zadowoloby z decyzji macie prawo sie odwolac. Powiem tak ze warto. Sama sie odwolywalam kiedys i rozpatrzono mnie pozytywnie. Warto walczyc o swoje.

Nie ma jeszcze wszystkich list odnośnie stypendium socjalnego na uczelni więc nie wprowadzaj prosze ludzi, którzy czekają w błąd. Na wielu kierunkach jeszcze w ogóle nie podali..
 
Reply
#13
Są listy na jakiś kierunkach? Są. Przecież dziewczyna nie napisała, że wszystkich. Dodatkowo nie musi znać jakie są wszystkie kierunki i nie wertowała od deski do deski czy wszyscy są. Więc jak dla mnie nie jest to wprowadzanie w błąd.
 
Reply
#14
(16-11-2016, 19:49 )Cubaza napisał(a): Są listy na jakiś kierunkach? Są. Przecież dziewczyna nie napisała, że wszystkich. Dodatkowo nie musi znać jakie są wszystkie kierunki i nie wertowała od deski do deski czy wszyscy są. Więc jak dla mnie nie jest to wprowadzanie w błąd.

No to się niezmiernie cieszymy, że dla Ciebie to nie jest wprowadzanie w błąd, a widzisz, a dla mnie miało to jednak wydźwięk, że są już wszystkie listy, tak więc podtrzymuję prośbę do koleżanki Uśmiech
 
Reply
#15
A ktos wie czy listy będą tez umieszczone na stronie szkoły? Niestety w szkole będę dopiero w piątek a ciekawość mnie zżera co z tym stypendium..
 
Reply
#16
(16-11-2016, 21:38 )studentkaxyz napisał(a): A ktos wie czy listy będą tez umieszczone na stronie szkoły? Niestety w szkole będę dopiero w piątek a ciekawość mnie zżera co z tym stypendium..

Nigdy nie widziałam na stronie szkoły list, raczej nie ma. A o jakie stypendium Ci chodzi? rektora czy socjalne?
 
Reply
#17
Socjalne. Wiem ze w tamtym roku albo 2 lata temu na pewno było na stronie.
 
Reply
#18
(17-11-2016, 8:42 )studentkaxyz napisał(a): Socjalne. Wiem ze w tamtym roku albo 2 lata temu na pewno było na stronie.

Oo to nieźle nie wiedzialam. W każdym razie jeśli jesteś z Intytutu Adm.-Ekonom. albo Sztuki to na pewno nie ma jeszcze list w szkole, było dla Ochrony Środowiska i Matematycznego i chyba jakiegoś jeszcze.
 
Reply
#19
Orientujecie się czy można się odwołać dopiero po otrzymaniu pisemnej decyzji? W tamtym roku bardzo długo szły listy pocztą.
 
Reply
#20
Tak, przecież nie możesz się odwołać od decyzji, której nie otrzymałaś.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 2,152 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyzBrowsing: 1 gości